Vivo V5 Plus Duyuruldu!

Vivo markasının yeni akıllı telefon modeli Vivo V5 Plus duyuruldu. İşte Vivo V5 Plus özellikleri ve Vivo V5 Plus ile ilgili tüm detaylar!

Vivo markasının V5 modelinden sonra, Vivo V5 Plus isimli modeli de duyuruldu. Vivo V5 Plus modelini önemli hale getiren özelliği ise, çift selfie-özçekim kamerasına sahip olması!

Çift ön kameralı Vivo V5 Plus’ın özellikleri!

V5 modelini iyileştirilmiş hali olarak piyasaya sunulan Vivo V5 Plus özellikleri; 5.5-inç büyüklüğünde 720p-HD ekran, 1.5GHz saat frekansına sahip 8 çekirdekli MediaTek MT6750 işlemci, 4GB RAM, 32GB dahili depolama alanı, 128GB’a kadar microSD kart desteği ve 3,000mAh büyüklüğünde batarya olarak sıralanıyor.

vivo v5 plus

Daha önce de belirtildiği gibi Vivo V5 Plus modelini farklı yapan özellik, kamera noktasında kendini belli ediyor.

20MP çözünürlüğe sahip çift ön kamerası bulunan Vivo V5 Plus modelinin, arka kamerası ise 13MP çözünürlüğüne sahip. Dikkat çektiği Vivo V5 Plus modelinin ön kamerası, arka kamerasına kıyasla çok daha yüksek çözünürlük değerine sahip.

Son olarak belirtmek gerekirse Vivo V5 Plus fiyatı 264 dolar olarak belirlenmiş ve ocak ayının son haftasında Hindistan’da satışa sunulacak.

Kaynakhttp://www.androidauthority.com/vivo-v5-plus-release-date-price-specs-features-740298/
Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi'nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik medya sektöründe çalışmış, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.