Vine Projesi Geri Dönüyor!

Vine platformunun kurucu ortaklarından olan Dom Hofmann, dikkat çekici bir açıklamada bulundu. Buna göre Vine geri dönecek gibi görünüyor!

vine

Vine ile ilgili uzun bir süre sonra önemli bir açıklama geldi. Açıklamanın kaynağı ise Vine’ın kurucu ortağı Dom Hofmann oldu. Buna göre Vine konsepti, sosyal medya dünyasına geri dönecek gibi görünüyor!

Vine ile ilgili önemli açıklama!

vine

Bir dönem sosyal medya platformları arasında önemli bir yere sahip olan ve 2012 yılında Twitter tarafından satın alınan Vine, ne yazık ki günümüze kadar devam edemedi. Vine’ın kapanma haberi sonrasında, Dom Hofmann tarafından önemli bir açıklama geldi. Buna göre Dom Hofmann, Vine’ı yeniden sektöre geri döndürmek istiyor.

Şu sıralar Interspace projesi ile ilgilenen Dom Hofmann, daha fazla bilgi aktarmaktan kaçındı. Lakin Vine’ı geri döndürme çalışmalarının, bir dış proje olacağını belirtti. Nitekim Vine benzeri bir uygulama üzerinde çalışmalar yapıldığı konusunda çıkarım yapmak mümkün.

Öyle görünüyor ki 2018 yılında yeniden Vine ismi duyulmaya başlanacak. Lakin Dom Hofmann’ın açıklamalarının nasıl son bulacağı konusunda ise ciddi beklentilerin olmadığını da söylemek gerekiyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here