Vine, Bugün Resmi Olarak Kapanıyor!

Kısa video paylaşma konsepti ile popülerleşen Vine, bugün resmi olarak kapanıyor. İşte Vine'ın kapanışı ile ilgili detaylar!

Vine

Video paylaşmaya dayalı sosyal medya platformlarına farklı bir anlayış getiren ve birçok kesim tarafından beğeni ile kullanılan Vine, 17 ocak yani bugün resmi olarak kapanıyor. Yayıncılardan videolarının indirilmesi isteniyor.

Vine resmen kapanıyor!

Vine

Aslında daha önce Vine’ın kapanacağına ilişkin açıklamalar yapılmış ve kullanıcılardan bu konudaki hazırlıkları yapmaları istenmişti. Kapanma tarihi olarak da 17 ocak işaret edilmişti. Nitekim bugün Vine’ın mobil uygulamaları ve web sitesi yayından kaldırılacak. Kullanıcılardan da son olarak silinmesini istemedikleri videolarını indirmesi öneriliyor.

6,5 saniyelik video paylaşma standardı ile sosyal medya platformları arasında kendine ayrı bir yer bulan Vine, birçok yerli ve yabancı ünlü isimler tarafından da kullanılıyor ve milyonlarca kişiye ulaşıyordu. Bundan böyle tarihe karışan teknoloji girişimleri arasında, Vine ismi de katılmış olacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here