Uzay Sevenlere Alınabilecek Hediyeler!

Uzay ile ilgililenen sevdiklerinize, hoşlanabileceği hediye mi almak istiyorsunuz? İşte uzay sevenlere alınabilecek hediye tavsiyeleri!

Uzay Sevenlere Alınabilecek Hediyeler

Hemen hemen tüm özel günler için hem kadın hem de erkek sevdiklerinize alabilecekleriniz özel hediyeler, sevdiklerinizin ilgi alanlarına hitap etsin diyorsanız ve sevdiklerini uzay ve uzay bilimi ile ilgileniyorsa, işte her bütçe ile satın alınabilecek bir dizi uzay ve uzay bilimi severlere hitap edecek hediye tavsiyeleri:

Uzay Sevenlere Alınabilecek Hediyeler

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.