Uzatılmış Karanlığın Elli Tonu Fragmanı Yayınlandı!

2017'nin merakla beklenen filmlerinden olan Karanlığın Elli Tonu Fragmanı-Fifty Shades Darker için yeni bir fragman daha yayınlandı. İşte o fragman!

E.L James’in Elli Ton roman üçlemesinin ikinci bölümü Fifty Shades Darker-Karanlığın Elli Tonu filminin çıkış tarihinin yaklaşması ile birlikte, uzatılmış yeni bir Karanlığın Elli Tonu fragmanı daha yayınlandı.

Yeni Fifty Shades Darker-Karanlığın Elli Tonu fragmanı!

Başrollerinde Dakota Johnson, Jamie Dornan, Bella Heathcote ve Kim Basinger isimlerinin yer aldığı Karanlığın Elli Tonu filmi, bir önceki Grinin Elli Tonu filmine kıyasla, aksiyon ve gerilim sahneleri çokça yer alacak.

Yeni yayınlanan uzatılmış Karanlığın Elli Tonu fragmanına geçmeden önce söylemek gerekirse yönetmen koltuğunda James Foley isminin oturduğu Karanlığın Elli Tonu çıkış tarihi, 10 Şubat 2017 olarak belirlenmiş durumda. Ülkemizde de tüm dünya ile birlikte eş zamanlı olarak vizyonda yerini alması bekleniyor.

 

Daha önce yayınlanan Karanlığın Elli Tonu fragmanları:

 Karanlığın Elli Tonu fragmanı 1
Karanlığın Elli Tonu fragmanı 2 
Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.