Underground Pazarda 700 Bin Apple Hesabı Satılıyor!

"Underground" pazarda, yaklaşık 700 bin adet Apple hesabı, belirli ücretler karşısında alıcı buluyor. İşte satışı yapılan Apple hesaplarının detayları!

çalıntı apple hesabı

Underground internet pazarında, çok farklı bilgilerin ve ürünlerin satıldığı bilgilerine kimi zaman rastlamak mümkün. Bu durumun en somut ve dikkat çeken bir yeni örneği ise Apple hesapları üzerinden kendini gösterdi: Underground internet pazarında, 700 bini aşkın Apple hesabı satışa sunuluyor!

En az 700 bin Apple hesabı çalınmış durum!

Türkiye’nin ilk hacker’ı olma ünvanına sahip olan Tamer Şahin tarafından “dark web” üzerinden ortaya çıkartılan bilgilere göre 700 bin Apple hesabı, sadece 100 dolar gibi bir ücret karşılığında satışa sunulmuş durumda.

Ayrıca Bakınız:

satışa çıkan apple hesapları

Üstelik aktarılan bilgilere göre söz konusu bu çalıntı Apple hesap bilgileri; sadece kişisel bilgiler değil, bağlı olduğu cihazlarla ilgili bilgileri de içeriyor.

Bahsi geçen bu 700 bin adet Apple hesabının nasıl ve hangi ülkelerden ele geçirildiğine ilişkin net bilgiler bulunmuyor. Lakin, anlaşılan o ki bu derece büyük adetlerdeki Apple hesaplarının underground pazarda yer alması, durumun ne derece önemli olduğuna ilişkin önemli bir ayrıntı!

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here