fbpx
Haber Tekno Sosyal Medya

Twitter Son Dakika Haber Bildirimlerini Test Ediyor!

Twitter

Sosyal Medya

Twitter Son Dakika Haber Bildirimlerini Test Ediyor!

Popüler sosyal medya platformu Twitter, son dakika haber bildirimleri üzerine yaptığı çalışmaları test aşamasına kaydırmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Sosyal medya denildiği vakit ilk akla gelen isimlerden biri olan Twitter, son dakika haberleri için üzerinde çalıştığı bildirim sistemini iOS tarafında test aşamasına taşımış gibi görünüyor.

Twitter son dakika haber bildirimleri test aşamasında!

Geride bıraktığımız aylarda Twitter, haber bildirimleri üzerine yaptığı çalışmalar ile gündeme gelmişti. Lakin, nu konu ile ilgili şimdiye kadar somut bir atılım yapılmamıştı. Ancak, kullanıcılardan gelen paylaşımlara göre Twitter, iOS uygulaması üzerinden son dakika haber bildirimleri için test sürecine başlamış durumda.

Twitter son dakika haber bildirimleri

Belirli iOS Twitter uygulaması kullananların aktardığı paylaşımlarda, Twitter’ın en son haberler için ayrı bir bildirim göndermeye başladığı anlaşılıyor. Mashable tarafından açıklanan bilgilere göre de Twitter sözcüsü tarafından bu bildirimlerin test aşamasında olduğu doğrulandı.

Şu an için, sadece belirli küçük bir kullanıcı kitlesi üzerinden test ediliyor. Öyle görünüyor ki 2017 yılı ile birlikte Twitter haberler için hazırladığı özel bildirim sistemini kullanıma sunacak.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Sosyal Medya

Üste çık