Twitter’a Flood Özelliği Geliyor!

Twitter, yeni özelliği ile flood sistemini resmi bir hale getirmeye hazırlanıyor. İşte Twitter'ın yeni tweet özelliği ile ilgili detaylar!

Twitter Flood Özelliği

Twitter, tweet sistemi üzerinde yenilikler yapmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce de Twitter tarafından flood sistemini resmi bir hale getiren özelliğin tanıtımı gerçekleştirildi. Artık tweet yazarken, alt alta bir dizi tweet atmak mümkün olacak.

Twitter’a dizi tweet atma özelliği!

Twitter Flood Özelliği

Twitter’ın en çok konuşulan özelliklerinden olan karakter sınırı ile ilgili çalışmalar devam ediyor. Kısa bir süre önce Twitter karakter sınırı 280 karaktere yükseltilmiş ve birçok kullanıcı tarafından ilgi ile karşılanmıştı. Şimdi ise tweet konusunda yeni bir yaklaşım getirilmeye hazırlanılıyor.

Twitter'a Flood özelliği

Twitter tarafından açıklanan bilgilere göre yeni güncelleme ile tweet atarken, sağ alt bölümde bir “+” ikonu yer alacak. Bu ikon ile birlikte tweet altına yeni iletiler eklenebilecek. Alt alta bir dizi tweet atılmasına imkan sunan bu yeni özellik, bir süredir sıkça kullanılan flood yapma sisteminin pratik ve resmi hali olarak değerlendiriliyor.

Bu yeni Twitter özelliği üstünde çalışmalar devam ederken, karakter sorununun ne derece önemli olduğu ile ilgili de tartışmalar meydana gelmiş oldu. Twitter haberleri bölümünde yeni gelişmeleri sunmaya devam edeceğiz. Bunlara ek belirtmek gerekirse Twitter Lite kullanım oranları da artış göstermeye devam ediyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here