fbpx
Haber Tekno Sosyal Medya

Twitch, PayPal Alternatifi Ödeme Sistemini Duyurdu: Twitch Bit!

Twitch Bit

İnternet

Twitch, PayPal Alternatifi Ödeme Sistemini Duyurdu: Twitch Bit!

Canlı oyun yayın sistemi Twitch, Paypal alternatifi yeni ödeme sistemi Twitch Bit’i duyurdu. İşte yeni ödeme sistemi Twitch Bit ile ilgili detaylar!

Twitch yayıncılarının, Paypal’ın Türkiye’deki aktivitesine son vermesinden sonra başlayan Paypal alternatiflerine cevap arayışı, doğrudan Twitch tarafından karşılık buldu. Kısa bir süre önce Twitch, yeni ödeme sistemi Twitch Bit’i duyurdu.

Twitch Bit duyuruldu!

Twitch Bit

Açıklanan bilgilere göre yeni bağış sistemi Twitch Bit; izleyicilerin, yayıncılara Cheer isimli sembollere sahip Bit göndermesi ile gerçekleşecek. Yayıncılar tarafından, belirli oranlara ulaşan Bit değerlerinin nakit paraya çevrilmesi ile sonuçlanacak olan yeni bağış sistemi Twitch Bit, aktif olarak kullanılmaya başlanacak.

Twitch Bit miktarının, Dolar karşılıkları ise şu şekilde:

Twitch Bit

Öyle görünüyor ki Twitch yayıncılarının, Paypal’ın yokluğunda yaşadıkları sıkıntı, Twitch Bit sistemi ile giderilmiş olacak.

Lakin, son olarak belirtmek gerekirse; kayıt dışı alının herhangi bir bağış, ülkemiz yasalarına göre suç teşkil ediyor. Bu noktada gelecek herhangi bir şikayet, kayıt dışı bağış toplayan yayıncıları, ciddi sıkıntılarla yüz yüze getirebilir.

Haberi Okumaya Devam Et
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla İnternet

Üste çık