Truecaller Flash Messaging

Hem iOS hem de Android platformları için kullanıma sunulan Truecaller isimli anlık mesajlaşma uygulaması, kısa bir süre önce yeni Flash Messaging özelliği ile güncellendi. Yeni Flash Messaging özelliği ile birlikte Truecaller mesajlaşma uygulamasını kullanan kullanıcılar, önceden tanımlanmış sorular ve cevaplar iletebilecekler.

Truecaller Messaging özelliği nedir?

Truecaller Flash Messaging özelliği, daha çok kısıtlı zamanlarda yapılması gereken yazışmalar üzerine hazırlanmış bir yenilik olarak ortaya çıkıyor. Kullanıcılar, daha önceden hazırlanmış soruları veya kendilerinin daha önce oluşturdukları soruları, tek bir tuşlama ile istedikleri kişilere gönderebiliyor.

Truecaller Flash Messaging

Gönderilen bu Flash Messaging iletileri, karşı taraftaki kullanıcının ekranında beliriyor ve yanıtlanmak için 60 saniye boyunca ekranda kalıyor. Yanıtlama bölümünde de aynı şekilde hızlı cevaplar verilmesine imkan sunulan iyileştirmeler yapılmış.

Bir örnek ile daha iyi açıklamalar gerekirse, Truecaller üzerinden daha öncesinde hazırlanmış olan “Neredesin?” sorusu, gönderilecek kişinin seçilmesi ile birlikte karşı tarafa hızlı bir şekilde iletiliyor. İletilen mesajı ekranında gören kullanıcı, yine tek bir tıklama ile gelen soruya konum göndererek 60 saniye içerisinde cevap verebiliyor.

Hazırlanan bu yeni Truecaller Flash Messaging özelliği ile birlikte yoğun durumlarda hızlı iletişim kurulmasının önü açılmaya çalışmış gibi görünüyor.

Mobil uygulamalar arasında yer alan Truecaller’ın yeni özelliği için yayınlanan videosunu, aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here