Total War: Warhammer İnceleme Puanları Yayınlandı!

Total War: Warhammer İnceleme

PC oyun dünyasının önemli isimlerinden olan Total War’un yeni oyunu Total War: Warhammer için inceleme puanları yayınlanmaya başladı. Dünya genelinde yayın yapan oyun inceleme siteleri tarafından aktarılan Total War: Warhammer inceleme puanları ise, beklentileri yükseltmiş oldu.

Ayrıca Bakınız

Gran Turismo Sport Çıkış Tarihi ve Videosu Yayınlandı!

Total War: Warhammer inceleme puanları yayınlandı!

Total War: Warhammer İnceleme

Şu an için 22’den fazla Total War: Warhammer inceleme puanı yayınlanmış durumda. Yayınlanan puanlara göre konuşmak gerekirse, en düşük notun 70 olduğu dikkat çekiyor. Öte yandan, 95 seviyesine kadar çıkan Total War: Warhammer inceleme puanlarının yer aldığını da söylemek gerek.

Kısaca özetlemek gerekirse önemli Total War: Warhammer inceleme puanları:

IGN: 86
PC Gamer: 86
Gamespot: 90
Destructoid: 80
Gamesradar+: 90

Şeklinde sıralanıyor.

 

>> Total War: Warhammer inceleme puanları ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.