Tomorrowland ( Yarının Şehri ) Filminin Aksiyon Sahnelerini İçeren Resmi Fragmanı Yayınlandı!

Belki de 2015 yılının en gizemli Tomorrowland ( Yarının Şehri ), 21 Mayıs tarihinde beyaz perde de yerini alacak olan aksiyon ve bilim kurgu filminin, içerdiği aksiyon sahnelerinden bir bölümü kapsayan resmi yeni fragmanı yayınlandı.

Tomorrowland ( Yarının Şehri ) Filminin Aksiyon Sahnelerini İçeren Resmi Fragmanı Yayınlandı! - habertekno-haber tekno- sinema ve film haberleri- türkçe altyazılı fragmanlar (2)

Disney tarafından dağıtımı sağlanacak olan Tomorrowland ( Yarının Şehri ), Brad Bird yönetmenliğinde ve George Clooney, Britt Robertson ve Huge Lauri başrollerinde şekillenen film, gizemini ise henüz net olarak açıklanmayan senaryosuyla elde ediyor. Söz konusu sinema olduğunda genelde filmlerin vizyon öncesi konuları ve temaları seyircilere aktarılır. Ancak Tomorrowland ( Yarının Şehri ) konusunda ise konusunun net olarak ne olduğu paylaşılmazken, beyaz perdede seyirciler için sürpriz olarak kalacak gibi gözüküyor.

Disney tarafından yayınlanan resmi fragmanlardan ise filmin, bilim kurgu temasıyla farklı boyut ve zaman kavramlarını işlediğini tahmin etmek mümkün. Ülkemiz de 22 Mayıs tarihinde vizyona girecek olan filmin, yayınlanan son resmi fragmanını Türkçe altyazılı olarak aşağıda ki bağlantıdan FHD olarak izleyebilirsiniz.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.