Tomorrowland Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Tomorrowland yani Yarının Şehri filmi için ilk resmi fragman yayınlandı ve vizyon tarihi bekleyişi başlamış oldu. İşte ilk kez yayınlanan resmi Tomorrowland fragmanı ve filmin tüm detaylar!

Tomorrowland

Belki de 2015 yılının en gizemli filmlerinden olan Tomorrowland yani Yarının Şehri, 21 Mayıs tarihinde beyazperde de yerini alacak. Kısa bir süre öne de bu yeni aksiyon ve bilim kurgu filminin, içerdiği aksiyon sahnelerinden bir bölümünü kapsayan resmi fragmanı yayınlandı.

Tomorrowland fragmanı yayınlandı!

TomorrowlandDisney tarafından dağıtımı sağlanacak olan ve Brad Bird yönetmenliğinde ve George Clooney, Britt Robertson ve Huge Lauri başrollerinde şekillenen Yarının Şehri, gizemini ise henüz net olarak açıklanmayan senaryosuyla elde ediyor. Hem oyuncuları hem de farklı senaryosu ile izleyicilerin dikkatini daha şimdiden çeken film için, geri sayım da başlamış oldu.

Söz konusu sinema olduğunda genelde filmlerin vizyon öncesi konuları ve temaları seyircilere aktarılır. Ancak Tomorrowland konusunda ise konusunun net olarak ne olduğu paylaşılmazken, beyaz perdede seyirciler için sürpriz olarak kalacak gibi gözüküyor.

Disney tarafından yayınlanan resmi fragmanlardan ise filmin, bilim kurgu temasıyla farklı boyut ve zaman kavramlarını işlediğini tahmin etmek mümkün. Ülkemiz de 22 Mayıs tarihinde vizyona girecek olan filmin, yayınlanan son resmi fragmanını Türkçe altyazılı olarak aşağıda ki bağlantıdan Full HD olarak izleyebilirsiniz.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.