Tim Cook, Yeni MacBook Modelleri ile İlgili Açıklama Yaptı!

Apple CEO'su Tim Cook, yeni MacBook modelleri ile ilgili açıklamada bulundu. İşte Tim Cook'un yeni MacBook modelleri ile ilgili açıklaması!

Yeni MacBook

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinden sonra Apple tarafında dikkatler iPad ve Mac alanına yönelmiş oldu.

Kısa bir süre önce ise Apple CEO’su Tim Cook, yeni Mac modelleri ile ilgili açıklamada bulundu.

Tim Cook’tan yeni MacBook açıklaması!

Bilindiği gibi Apple, Mac ve MacBook ProMacBook Air tarafında uzun süredir radikal bir güncellemeye gitmiyor. Durum böyle olunca da MacBook kullanıcılarının beklentileri artmış oldu.

Yeni MacBook

Tim Cook tarafından bu beklentilere, elektronik posta yolu ile açıklama geldi. Tim Cook’un sözlerine göre yeni MacBook modelleri üzerinde çalışmalar sürüyor. Ayrıca Tim Cook, kullanıcıların beklentilerinin devam etmesini söyledi.

Tim Cook tarafından böyle bir açıklama gelmesi de kısa süre içerisinde yeni Mac ve yeni MacBook modellerinin yolda olduğunu doğruladı.

Beklentiler ise Apple’ın, Ekim 2016 içerisinde düzenleyeceği özel etkinlik ile yeni Mac ve MacBook ürünlerini tanıtması yönünde beliriyor.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.