Tim Cook’tan Yeni iMac ve Yeni Mac Pro Açıklaması!

Apple CEO'su Tim Cook, yeni iMac ve yeni Mac Pro modellerine ilişkin açıklamada bulundu. İşte Tim Cook'un yeni iMac ve yeni Mac Pro açıklaması!

Tim Cook

Apple’ın CEO’su Tim Cook, medyada dolaşan Apple’ın masaüstü Mac modellerini unuttuğu yönündeki eleştirilere yönelik yazılı bir açıklamada bulundu. Yaptığı açıklama ile Apple CEO’su Tim Cook, yeni iMac ve yeni Mac Pro ile ilgili detaylara yer verdi.

Yeni iMac ve yeni Mac Pro modelleri yolda!

Mac Pro

Tim Cook’un paylaştığı detaylarda, Apple olarak yeni iMac ve yeni Mac Pro üzerinde çalışmalarını sürdürdükleri ve medyada yer alan Apple’ın masaüstü Mac modellerini ihmal ettiği yönündeki açıklamalara karşı tutum sergileyerek, herkesin yeni yeni iMac ve yeni Mac Pro modelleri konusunda rahat olması gerektiğini vurguladı.iMac

Masaüstü Mac modellerinin Apple için çok stratejik bir yere sahip olduğunu da sözlerine ekleten Tim Cook, yeni iMac ve yeni Mac Pro çıkış tarihleri ile ilgili ise bir ipucu vermedi.

Daha önce de yeni MacBook Pro modelleri öncesinde benzer bir açıklama yapmış olan Tim Cook, öyle görünüyor ki yeni iMac ve yeni Mac Pro modelleri ile yeniden dikkatleri masaüstü Mac tarafına çekmeye hazırlanıyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here