Tim Cook iPhone X Kullanıyor!

Apple'ın CEO'su Tim Cook, katıldığı bir etkinlikte soruları yanıtladığı sırada, iPhone X kullanırken kameralara yakalanmış oldu!

Tim Cook iPhone X

Apple’ın CEO görevini devam ettiren Tim Cook, atıldığı bir etkinlik kapsamında iPhone X ile birlikte görüntülenmiş oldu. Öyle görünüyor ki başta Apple CEO’su Tim Cook olmak üzere birçok üst düzey Apple çalışanı, yeni iPhone X modelini kullanmaya başlamış durumda!

Tim Cook iPhone X ile görüntülendi!

Tim Cook iPhone X

Oxford Üniversitesi’nde katıldığı bir etkinlikte sorulara da cevap veren Tim Cook, oturduğu sırada cebindeki beyaz iPhone X modelinin görülebilir olduğunu fark etmedi.

Yaşanan bu olay sırasında Tim Cook’un iPhone X kullandığını göstermek için alınan görüntüler, kısa bir süre içinde yayınlanmış oldu.

Etkinlik sırasında da kimi zaman Tim Cook, iPhone X’in bildirimlerini kontrol ederken görüldü.

Nitekim başta Tim Cook olmak üzere birçok Apple çalışanı, henüz daha iPhone X satışları başlamış iken yeni iPhone modelini kullanmaya başlamış durumda.

Son olarak belirtmek gerekirse bir süre önce duyurulan iPhone X Türkiye fiyatı sonrasında yeni modelin satışa çıkış tarihi, 3 Kasım olarak belirlenmişti.

Her ne kadar Apple’ın Foxconn ile iPhone X üretimi sorunu konusunda iletişimde olacağı haberleri aktarılıyor olsa da çıkış tarihi konusunda herhangi bir erteleme haberi, henüz Apple tarafından aktarılmadı.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here