THY Pilotları UFO Uyarısı Yaptı!

UFO Uyarısı

Türk Hava Yolları pilotları, geçtiğimiz gün İstanbul semalarında üzerlerine yaklaşan ve yeşil ışık saçan bir cisim gördüklerini raporladı. TK-2525 sefer sayılı uçuğun pilotları, İstanbul’da 2 bin metre yükseklikte UFO-Tanımlanamayan Uçan Cisim- raporunda bulundu. Kule ile direk iletişime geçen pilotların, ses kayıtları da yer aldı.

Ayrıca Bakınız

F-35 Savaş Uçağında Yeni Yazılım Hatası!

Türk Hava Yolları pilotları UFO rapor etti!

UFO Uyarısı

Kuleye yapılan UFO raporunda sonra radar üzerinden kontrol sağlayan kule, radarlarda herhangi bir cisim tespit edilemediniği kaydetti. Ayrıca pilotlar tarafından, uçağın üzerine doğru yaklaşan ve yeşil ışık saçtığı aktarılan tanımlanamayan uçan cismin, üstlerinden geçip gittiğini de aktardı.

Türk Hava Yolları pilotlarının bu UFO raporundan sonra, TK-2525 sefer sayılı uçak, herhangi bir sorun yaşamadan yaklaşık yarım saat sonra İstanbul Atatürk Havaalanı’na inişini gerçekleştirdi.

Şu an için görülen bu cisim, gizemini koruyor. Radar üzerinde saptanamaması da gizemin devam edeceği anlamına geliyor.

 

>> Türk Hava Yolları pilotları tarafından rapor edilen bu UFO olayı ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.