The Mini Seven, Mini’nin Köklerine Dönüyor!

mini seven

Otomobil dünyasında farklı bir yere sahip olan Mini’nin yeni tasarımı Yeni Mini Seven, tasarım anlayışı ile Mini’nin geçmişine doğru atıflarda bulunan detaylara sahip. Öyle ki yeni Yeni Mini Seven, 1959 yıllarındaki Austin Seven’a kadar uzanıyor.

Yeni The Mini Seven!

Mini Seven

Tanıtım görselleri ile dikkatleri üzerine toplayan The Mini Seven, özellikle mavi rengi ile beğeni kazandı. Firmanın doğrudan The Mini Seven mavi rengi ile ilgili yaptığı açıklamalarda, Mini’ye uygulanmış en yoğun mavi renk olarak yer alıyor.

mini seven

Lapisluxury mavi olarak isimlendirilen bu mavi renk firma tarafından, “Mavi’nin Kralı” olarak da telaffuz ediliyor. Bu mavi renk tonu, The Mini Seven tasarımı ile de tam uyum sağlamış gibi görünüyor.

mini seven

Yeni Mini Seven versiyonunun kabin bölümü için ise, daha önceden belirlenmiş kabin bölümleri için istenilen renk seçimini yapmak mümkün hale getirilmiş. Aracın birçok yerinde “Seven 7” ibaresinin yer aldığı The Mini Seven tasarımı için, şu an fiyat bilgili verilmiş değil. Satışa sunulacak tarihin ise, Yaz sonu olacağı aktarılıyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here