Haber Tekno Sosyal Medya
Cehennem Melekleri 4

Sinema

Cehennem Melekleri 4 Filmi Detaylanıyor!

Yıldızlar kadrosu olarak anılan aksiyon film serisi Cehennem Melekleri’nin devam filmi Cehennem Melekleri 4 ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor!

İlk olarak 2010 yılında Sylvester Stallone yönetmenliğinde The Expendables yani Cehennem Melekleri ile sinema dünyasına adın atan ve o günden bu yana “yıldızlar kadrosu” olarak da anılan film serisinin dördüncüsü The Expendables 4Cehennem Melekleri 4 ile ilgili yeni detaylar ortaya atıldı.

The Expendables 4 – Cehennem Melekleri 4 filmi ile ilgili detaylar!

The Hollywood Reporter tarafından ortaya atılan iddialara göre Cehennem Melekleri film serisi, dördün filmi Cehennem Melekleri 4 ile birlikte beyaz perdeye devam edecek.

Cehennem Melekleri 4

En son 2014 yılında izleyiciler ile buluşan Cehennem Melekleri 3 filminden bu yana sessiz kalan seri, gelen bilgilere göre planlananlar doğrultusunda 2018 yılında veda filmi ile geri dönecek.

Cehennem Melekleri 4 çıkış tarihi olarak verilen 2018 tarihi bir yana dursun, yine açıklananlara göre 100 milyon dolar bütçe ile çekimlere 2017 yılı itibariyle başlanacak olan The Expendables 4Cehennem Melekleri 4 oyuncu kadrosu ile ilgili, henüz bir bilgi aktarılmıyor.

Son olarak belirtmek gerekirse Cehennem Melekleri 3 oyuncu kadrosu; Sylvester Stallone, Jason Statham, Harrison Ford, Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, Wesley Snipes, Dolph Lundgren, Randy Couture, Antonio Banderas ve Ronda Rousey olarak sıralanıyordu.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Sinema

Üste çık