Cehennem Melekleri 4 Filmi Detaylanıyor!

Yıldızlar kadrosu olarak anılan aksiyon film serisi Cehennem Melekleri'nin devam filmi Cehennem Melekleri 4 ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor!

Cehennem Melekleri 4

İlk olarak 2010 yılında Sylvester Stallone yönetmenliğinde The Expendables yani Cehennem Melekleri ile sinema dünyasına adın atan ve o günden bu yana “yıldızlar kadrosu” olarak da anılan film serisinin dördüncüsü The Expendables 4Cehennem Melekleri 4 ile ilgili yeni detaylar ortaya atıldı.

The Expendables 4 – Cehennem Melekleri 4 filmi ile ilgili detaylar!

The Hollywood Reporter tarafından ortaya atılan iddialara göre Cehennem Melekleri film serisi, dördün filmi Cehennem Melekleri 4 ile birlikte beyaz perdeye devam edecek.

Cehennem Melekleri 4

En son 2014 yılında izleyiciler ile buluşan Cehennem Melekleri 3 filminden bu yana sessiz kalan seri, gelen bilgilere göre planlananlar doğrultusunda 2018 yılında veda filmi ile geri dönecek.

Cehennem Melekleri 4 çıkış tarihi olarak verilen 2018 tarihi bir yana dursun, yine açıklananlara göre 100 milyon dolar bütçe ile çekimlere 2017 yılı itibariyle başlanacak olan The Expendables 4Cehennem Melekleri 4 oyuncu kadrosu ile ilgili, henüz bir bilgi aktarılmıyor.

Son olarak belirtmek gerekirse Cehennem Melekleri 3 oyuncu kadrosu; Sylvester Stallone, Jason Statham, Harrison Ford, Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, Wesley Snipes, Dolph Lundgren, Randy Couture, Antonio Banderas ve Ronda Rousey olarak sıralanıyordu.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.