The Disney Infinity Oyunları Son Buldu!

The Disney Infinity Oyunları

Disney tarafından yeni yapılan resmi bir açıklama ile The Disney Infinity oyunları, artık geliştirilmeye devam etmeyecek. The Disney Infinity oyunlarına son verme kararının arkasında ise, Disney firmasının asıl amaçları yer alıyor!

Artık The Disney Infinity oyunları gelmeyecek!

The Disney Infinity Oyunları

Firmadan John Blackburn, The Disney Infinity oyunları ile ilgili yaptığı açıklama kapsamında; asıl amaçlarının hikayeleri dünyanın her köşesindeki evlerde yer etmesini sağlamak olduğunu vurguladı. Anlaşılan o ki artık The Disney Infinity, doğrudan üretim yapmayacak. Ancak tahminlere göre The Disney Infinity masraflarını kısarak, bundan sonra sadece lisans gelirleri sağlayacak.

Sinema ve oyun dünyasını farklı bir şekilde bir araya getiren The Disney Infinity oyunları, bundan böyle hayatına nasıl devam edecek, merak konusu olarak bir süre daha konuşulmaya devam edecek gibi görünüyor.

 

>> The Disney Infinity Oyunları ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.