Tesla Sörf Tahtası Satmaya Başladı!

Tesla Sörf Tahtası

Daha çok elektrikli otomobil modelleri ile bilinen Tesla, bu defa yine dikkat çeken bir ürünün satışlarına başladı. Kısa bir süre önce Tesla sörf tahtası satışa sunuldu. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre Limited Edition yani sınırlı sayıda olacak yeni ürün, yoğun bir ilgi ile karşılansa da fiyatı ile de eleştirilere maruz kalıyor.

Tesla’dan yeni sörf tahtası!

Firma tarafından yapılan açıklamalara göre yeni ürün, Tesla Tasarım Stüdyosu çalışanları tarafından meydana getirildi. Mat ve parlak renk seçenekleri ile kombin haline getirilen yeni board modelinde, firmanın logosuna da dikkat çekecek bir şekilde yer veriliyor. Şu an için siyah ve kırmızı renk seçenekleri bulunuyor.

Tesla Sörf Tahtası

Özellikler arasında ise üst bölümün karbon fiber malzeme ile kaplanması oluyor. Bilindiği gibi Tesla, otomobil modellerinde de çeşitli bölgelerdeki karbon fiber malzeme tercihleri ile beğeni toplamayı başarıyordu. Dünya Sörf Ligi Şampiyonası için tasarlandığına da dikkat çekiliyor.

Fiyatının ise 1500 dolar olduğunu belirtilirken, ne yazık ki bu fiyata yüzgeçler dahil değil. Bir diğer önemli nokta da bu ürünün sınırlı sayıda olacağı ve toplamda 200 adetlik grupta olduğu bilgisinin verilmesi oldu. Şu an için sipariş veren kullanıcılar, önümüzdeki haftadan itibaren 2 ila 10 hafta içerisinde ürünlerine kavuşabilecekler. Siparişlere göre özel üretim sürecinin oluşacağı bilgisi de veriliyor. Ek olarak Modes S, Model 3 ve Model X elektrikli otomobil modelleri ile de kolay bir şekilde taşınabileceğine dikkat çekiliyor.

Tesla Sörf Tahtası

Aslında Tesla, daha önce de farklı ürünler ile gündeme gelmişti. Supercharger istasyonlarının şeklindeki powerbank yani taşınabilir şarj cihazları da satışa çıkartan firma, bu defa teknoloji konusunda bir hayli uzaklaşmış gibi görünüyor. Satın almak için ise firmanın bu bağlantısına bakabilirsiniz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here