Tesla Otomatik Pilot Güncellemesi Yayınlandı!

Tesla araçlarda beta olarak kullanılan yeni Tesla Otomatik Pilot sistemi için güncellendi. İşte yeni Tesla Otomatik Pilot güncellemesinin detayları!

tesla otomatik pilot

Elektrikli otomobil denildiği zaman ilk akla gelen firmalardan ve sektörün öncü isimlerinden olan Tesla, çok konuşulan otomatik pilot sistemi ile ilgili yeni bir güncelleme dağıtımına başladı.

Tesla otomatik pilot güncellemesi yayınlanmaya başladı!

Tesla Otomatik Pilot

Doğrudan Tesla kurucusu olan Elon Musk tarafından sosyal medya üzerinden aktarılan bilgilere göre Tesla Autopilot V8.0 versiyonu, kademeli olarak destekleyen Tesla modellerine gönderilmeye başladı.

Yeni gelen Tesla otomatik pilot sistemi ile sensör ve kamera kullanımı ve elde edilen verilerin işlemini iyileştirilmiş olacak.

Daha önceki Tesla otomatik pilot sisteminde olduğu gibi yeni güncelleme ile de Tesla Autopilot sistemi beta olarak kullanılmaya devam edilecek. Öyle görünüyor ki yeni güncelleme ile birlikte, daha önceki otomatik pilot sistemindeki sensör ve kamera verilerinin analizi sırasında ortaya çıkan aksamalar ortadan kaldırılmış olacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.