Tesla Model X Falcon Wing Kapıları için Güncelleme Yayınlandı!

Tesla Model X aracı için Falcon Wing kapıları odaklı hazırlanmış yeni bir güncelleme yayınandı. İşte yeni Tesla Model X Falcon Wing güncellemesi!

Tesla Model X Falcon Wing Kapıları

Elektrikli ve otonom otomobil sektörünün teknoloji öncüsü isimlerinden olan Tesla, Model X için yayınlanan yeni güncelleme ile Falcon Wing kapılarına yönelik bir iyileştirme geldi.

Tesla Model X Falcon Wing kapıları artık daha hızlı!

Tesla, elektrikli otomobilleri ile ilgili yazılım güncellemelerine devam ediyor. Son olarak yayınlanan v8.0 yazılım güncellemesi ile çokça eleştirilen Tesla Model X Falcon Wing kapılarının açılma ve kapanma sürelerinde iyileştirme yapıldı.

Tesla Model X Falcon Wing Kapıları

Yapılan açıklamalara göre Tesla Model X Falcon Wing kapılarının açılma ve kapanma süreleri, v8.0 ile iyileştirildi. Buna göre Tesla Model X Falcon Wing kapılarının açılma süresi 1.5 saniye, kapanma süresi ise 2.2 saniye daha hızlı gerçekleşiyor.

Öyle görünüyor ki Tesla, elektrikli otomobilleri için yazılım noktasında birçok ayrıntı üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Kullanıcı geri dönüşlerini de göz ardı etmediğini belli eden Tesla, yeni güncellemeleri ile başta otomatik pilot sistemi olmak üzere kullanıcı deneyimin artıracak detayları iyileştirmeye devam edecek.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.