Haber Tekno Sosyal Medya
Tesla Model X Falcon Wing Kapıları

Haberler

Tesla Model X Falcon Wing Kapıları için Güncelleme Yayınlandı!

Tesla Model X aracı için Falcon Wing kapıları odaklı hazırlanmış yeni bir güncelleme yayınandı. İşte yeni Tesla Model X Falcon Wing güncellemesi!

Elektrikli ve otonom otomobil sektörünün teknoloji öncüsü isimlerinden olan Tesla, Model X için yayınlanan yeni güncelleme ile Falcon Wing kapılarına yönelik bir iyileştirme geldi.

Tesla Model X Falcon Wing kapıları artık daha hızlı!

Tesla, elektrikli otomobilleri ile ilgili yazılım güncellemelerine devam ediyor. Son olarak yayınlanan v8.0 yazılım güncellemesi ile çokça eleştirilen Tesla Model X Falcon Wing kapılarının açılma ve kapanma sürelerinde iyileştirme yapıldı.

Tesla Model X Falcon Wing Kapıları

Yapılan açıklamalara göre Tesla Model X Falcon Wing kapılarının açılma ve kapanma süreleri, v8.0 ile iyileştirildi. Buna göre Tesla Model X Falcon Wing kapılarının açılma süresi 1.5 saniye, kapanma süresi ise 2.2 saniye daha hızlı gerçekleşiyor.

Öyle görünüyor ki Tesla, elektrikli otomobilleri için yazılım noktasında birçok ayrıntı üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Kullanıcı geri dönüşlerini de göz ardı etmediğini belli eden Tesla, yeni güncellemeleri ile başta otomatik pilot sistemi olmak üzere kullanıcı deneyimin artıracak detayları iyileştirmeye devam edecek.

Haberi Okumaya Devam Et
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Üste çık