YouTube’un Ücretli Yorum Sistemi: Super Chat!

Google, video servisi YouTube yorumları için farklı bir yaklaşımda bulundu: Super Chat! İşte ücret karşılığı kullanılabilecek olan Super Chat detayları!

Profil Fotoğrafınız, Kimlik Hırsızlığına Sebep Olabilir!

Profil fotoğraflarınızda görülen parmaklarınız üzerinden, parmak izinizin alınabileceği mümkün. Nasıl mı? İşte tüm detaylar!

Yahoo, Altaba İsmini Dönüşebilir!

Yahoo ismi, satın alma sonrasında Albata ismi ile yer değiştirebilir. Öte yandan, Yahoo CEO'su Marissa Mayer'ın istifa etmesi gündemde. İşte detaylar!

Intel 5G’de 5Gbps İndirme Hızına Ulaştı!

İşlemci devi Intel, ürettiği 5G mobil iletişim teknolojisi sağlayan modemleri ile 5Gbps indirme(download) hızına ulaşmayı başardı!

Polis, İnternet Abone Bilgilerine Doğrudan Erişim Sağlayabilecek!

Yeni Kanun Hükmünde Kararname-KHK ile birlikte polis, artık abone bilgilerine doğrudan erişim sağlayabilecek. İşte detaylar!

AKK-Adil Kullanım Kotası Kalkıyor!

AKK-Adil Kullanım Kotası bir başka deyişle AKN-Adil Kullanım Noktası, Bakan'ın açıklamaları ile kesin olarak kaldırılıyor. İşte detaylar!

Backlink Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

SEO denildiği zaman ilk akla gelen iki şeyden biri olan backlink, önemli bir yere sahip. Peki, backlink alırken nelere dikkat etmek gerekiyor?

Google’a, Kendi Çalışanı Tarafından Dava Açıldı!

Üst düzey bir Google çalışanı, Google'ın iş hukukunu ihlal ettiği gerekçesiyle mahkemeye suç duyurusunda bulundu. İşte detaylar!

En İyi Ücretsiz VPN Uygulamaları!

Güvenli internet bağlantısı ve yasaklı sitelere giriş için VPN hizmeti kullanılıyor. Peki, en iyi ücretsiz VPN uygulamaları hangileri? İşte ücretsiz VPN!

Kickass Torrents Sitesi Geri Döndü!

2016 yılında kurucusunun gözaltına alınmasıyla kapanan Kickass torrent sitesi, kısa bir süre önce geri döndü. İşte detaylar!

Twitter Canlı Yayın Servisi Kullanıma Açıldı!

Twitter üzerinden Periscope aracılığı ile yapılancanlı yayın, artık doğrudan Twitter üzerinden yapılabilecek. İşte Twitter canlı yayın sisteminin detayları!

4.5G ile İnternet Kullanımı Artış Gösterdi!

Ülkemizde 4.5G teknolojisinin kullanıma sunulmasıyla beraber gelen verilere göre, mobil internet kullanımında artış yaşandı. İşte detaylar!

Google Chrome Flash Player Desteği Kalktı!

Google'ın yayınladığı yeni Chrome güncellemesi ile birlikte, Chrome Flash Player desteği resmi olarak kesilmiş oldu. işte detaylar!

YouTube 4K Canlı Yayın Desteği Kazandı!

YouTube canlı yayın tarafında önemli bir adım atıldı. Bundan sonra YouTube 4K canlı yayın desteği sunulmaya başlanacak. İşte detaylar!

Londra’da Telefonlar İzlenecek!

İngiltere'nin Londra kentinde, kullanıcıların telefonları izlenmeye başlayacak. İşte Londra'da yaşanacak telefon izleme servisi ile ilgili detaylar!

Öne Çıkan Haberler