Yeni MacBook Pro

Yeni MacBook Pro Ekranlarında Değişim Yapılacak!

Yeni MacBook Pro modellerinde yaşanan batarya sorununa, ekran değişimi ile çözüm bulunacak. İşte yeni MacBook Pro ekranlarındaki değişimin detayları!
Dell Latitude 5285

Dell Latitude 5285 Tanıtıldı!

Microsoft'un Surface Pro modeline, bir rakip de Dell tarafından geldi. İşte yeni 2'si 1 konseptli Dell Latitude 5285 özellikleri!
Lenovo Y720 ve Y520

Lenovo Y720 ve Y520 Oyuncu Notebook Modelleri Tanıtıldı!

CES 2017 kapsamında Lenovo markası yeni oyuncu bilgisayarları Lenovo Y720 ve Y520 modellerini duyurdu. İşte Lenovo Y720 ve Y520 özellikleri!
Lenovo MIIX 720

Lenovo MIIX 720 Duyuruldu!

Tasarımı ve özellikleri ile doğrudan Microsoft Surface Pro modeline rakip olan Lenovo MIIX 720 duyuruldu. İşte Lenovo MIIX 720 özellikleri!
Tim Cook

Tim Cook’tan Yeni iMac ve Yeni Mac Pro Açıklaması!

Apple CEO'su Tim Cook, yeni iMac ve yeni Mac Pro modellerine ilişkin açıklamada bulundu. İşte Tim Cook'un yeni iMac ve yeni Mac Pro açıklaması!
Yeni MacBook Pro Parçalarına Ayrıldı

Yeni MacBook Pro Parçalarına Ayrıldı!

Ünlü onarım şirketi iFixit'in son konuğu, yeni MacBook Pro oldu. İşte iFixit'in parçalarına ayırdığı yeni MacBook Pro ve detayları!
Orange Pi

Yeni 64-bit Orange Pi!

Yeni dört çekirdekli ve 64-bit Orange Pi modeli duyuruldu. Peki, 64-bit Orange Pi özellikleri ve 64-bit Orange Pi fiyatı nasıl? İşte 64-bit Orange Pi!
Yeni MacBook Pro

Phil Schiller: Yeni MacBook Pro SD Kart Girişine Gerek Duymuyor!

Apple lansmanlarının öne çıkan ismi Phil Schiller, yeni MacBook Pro ile kaldırılan SD kart girişi ile ilgili gelen soruları cevapladı!
Yeni MacBook Pro

Yeni MacBook Pro ile Sembolleşen Logo Geride Kaldı!

Apple, yeni yeni MacBook Pro modelleri ile birlikte, MacBook için bir sembol haline gelen Apple logosuna veda etmiş oldu! İşte detaylar.
MacBook Pro Magic Toolbar

Yeni MacBook Pro Magic Toolbar ile Gelebilir!

Kısa bir süre sonra duyurulacak olan yeni MacBook Pro ile ilgili detaylar gelmeye başladı. İşte yeni MacBook Pro Magic Toolbar!
Yeni MacBook

Yeni MacBook Ne Zaman Tanıtılacak?

Uzun süredir merakla beklenen yeni MacBook ne zaman çıkacak? İşte yeni MacBook ve MacBook Pro çıkış tarihi ile ilgili detaylar!
PC Satışları

PC Satışları Düşüş Yaşamaya Devam Ediyor!

Yeni gelen bilgilere göre PC satışları düşüş yaşamaya devam ediyor. Nitekim, PC satışları 2 yıldır düşüşte. İşte PC satışları ile ilgili detaylar!
macOS Sierra

macOS Sierra Yayınlandı!

Apple'ın yeni masaüstü işletim sistemi macOS Sierra yayınlandı. İşte yeni masaüstü işletim sistemi macOS Sierra ile ilgili tüm detaylar!
MacBook

Apple, MacBook 3.5mm Kulaklık Girişini de Kaldırmaya Hazırlanıyor!

Apple, iPhone'dan sonra MacBook 3.5mm kulaklık girişini de kaldırmayı planlıyor. İşte MacBook 3.5mm kulaklık girişi ile ilgili detaylar!
Yeni MacBook

Tim Cook, Yeni MacBook Modelleri ile İlgili Açıklama Yaptı!

Apple CEO'su Tim Cook, yeni MacBook modelleri ile ilgili açıklamada bulundu. İşte Tim Cook'un yeni MacBook modelleri ile ilgili açıklaması!

Öne Çıkan Haberler