Tanıtımdan Önce Tüm Detaylarıyla Galaxy Note 7!

Resmi olarak tanıtılmasına kısa bir süre kala Samsung Galaxy Note 7'nin kutu açılımı ve tüm renkleri görüntülendi. İşte Samsung Galaxy Note 7!

Galaxy Note 7

Uzun süredir, merakla beklenen ve Android dünyasının önemli cihazları arasında yer alan Note serisinin yeni modeli Galaxy Note 7, bilindiği gibi bugün ülkemizde de saat 18:00’da düzenlenecek etkinlik ile duyurulacak. Henüz resmi tanıtıma sayısı saatler kala yeni Galaxy Note 7’nin kutu açılışı ve tüm renkleri ortaya çıkmış oldu.

Galaxy Note 7 kutu açılışı görüntülendi!

Galaxy Note 7

Paylaşılan görsellerde Galaxy Note 7 siyah, gümüş ve altın renk seçenekleri ile görünüyor. Öte yandan kavisli bir ekrana sahip olan Galaxy Note 7’nin, kutusunun üzerindeki detaylarından tüm özellikleri net olarak açığa çıkmış oldu.

Galaxy Note 7 özellikleri!

Elimize geçen bilgilere göre beklentilerle uyuşmayan şekilde Galaxy Note 7, 6GB RAM ile değil de 4GB RAM ile geliyor. Performans tarafında ise Galaxy Note 7, Exynos 8890 işlemcisine ve batarya boyutunda ise 3,500mAh değerine sahip olacak. QHD çözünürlüklü panelini Gorilla Glass 5 ekran ile koruyacak olan Galaxy Note 7, IRIS tarayıcı özelliği ile göz taraması aracılığıyla kilit açma yeteneğine de sahip olacak. Dahili depolama tarafından 64GB başlangıç miktarı sunacak olan Galaxy Note 7, bununla beraber artırılabilir hafıza desteği(microSD) de sunacak.

galaxy note 7

IP68 sertifikasına sahip olan Galaxy Note 7, suya ve toza dayanıklılığını tescillemiş durumda. Dual Pixel teknolojisi ile 12MP çözünürlüklü arka kamera ve 5MP çözünürlüklü ön kameraya sahip olacak olan Galaxy Note 7, S-PEN tarafında da geliştirmeler sunacak. Açıklanan bilgilere göre IP68 sertifikasına uygun şekilde Galaxy Note 7’nin S-PEN kullanımı, su altında da işlev sağlayan hale getirilmiş. Son olarak değinmek gerekirse Galaxy Note 7, tek model ve çift taraflı kavisli ekran ve yeni bir Touchwiz arayüzü ile satışa sunulacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here