Tanıtımdan Önce Galaxy S9 Sızdı!

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri tanıtımdan önce basın görselleri ile birlikte sızdırıldı. İşte kısa bir süre önce gelen Galaxy S9 sızıntı görselleri ve diğer detayları!

Galaxy S9

Galaxy S9 Plus ve Galaxy S9 sızdı ve tanıtım tarihinden önce basın görselleri ortaya çıkmış oldu. Daha önce de Haber Tekno olarak aktardığımız Galaxy S9 sızıntı bilgileri ile bire bir örtüşen görseller ile karşı karşıya kalındı.

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus basın görseli sızdırıldı!

Samsung tarafından Galaxy S9 basın davetiyeleri ile ilgili gönderilerin başlatılması sonrasında, yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Kısa süre önce de hem Galaxy S9 modelinin hem de Galaxy S9 Plus modelinin yer aldığı ve basın görseli olduğu iddia edilen görsel paylaşıldı.

Daha önce de ifade edildiği üzere tasarım tarafında Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri ile benzer bir tasarım olduğu dikkat çekiyor. Nispeten daha da ince bir hale getirilmiş olan ekran çerçevelerine, birkaç farklı sensör daha eklenmiş gibi görünüyor.

Galaxy S9 ve Galaxy S9 plus

Samsung’un yüz tanıma teknolojisi tarafından farklı iyileştirmeler yapmış olduğunu söylemek mümkün. Şimdiye kadar gelen bilgiler ışığında Galaxy S9 epey dikkat çeken bir model olacak gibi görünüyor.

Elbette ki şu an için Galaxy S9 fiyatı konusunda net bir bilgi mevcut değil. Lakin S8 ve S8 Plus modelleri ile benzer bir yaklaşım getirileceğini söylemek yanlış olmayacaktır. Ayrıca belirtmek gerekirse Galaxy S9 mini gibi bir isimlendirmeye sahip üçüncü bir S9 modelinin yer almayacağını söylemekte fayda var.

Son olarak Galaxy S9 özellikleri ile ilgili bilgileri de aktarmak gerekirse, detaylar şu an için şöyle sıralanıyor:

  • 5.8-inç büyüklüğünde ekran
  • Snapdragon 845 ve Exynos 9810 işlemci
  • 128 GB depolama için 6 GB RAM ve 64 GB depolama için 4 GB RAM
  • 12 mega piksel çözünürlüğünde arka kamera

Galaxy S9 Plus tarafında ise 6.2-inç büyüklüğünde ekran ve çift arka kamera özelliği olması bekleniyor.

Bu haber ile ilgili olarak daha önce hazırladığımız haberler ise şu şekilde:

Galaxy S9 Etkinlik Davetiyeleri Çıktı

Tüm Detaylarıyla Galaxy S9 ve S9 Plus Sızıntıları

Galaxy S9 ve Note 9 İşlemcisi Samsung Exynos 9810 Detaylandı

Yeni sızıntı görseller ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde düşüncelerinizi iletebilir ve bu haberi puanlayabilirsiniz.

1 yorum

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here