T-Mobile Nicki Minaj ile Sınırsız Mobil İnternet Reklamı Hazırladı!

T-Mobile Nicki Minaj ile sınırsız mobil internet hizmetini tanıtan bir reklam filmi hazırladı. İşte T-Mobile'ın Nicki Minaj reklamı!

Birleşik Devletler’de sınırsız mobil internet paketleri ile rekabet kızışıyor. Son olarak T-Mobile Nicki Minaj ile hazırladığı reklam filminde, sınırsız mobil internet kullanımına dikkat çekti.

T-Mobile’dan Nicki Minaj’lı sınırsız internet reklamı!

Amerika’nın önde gelen mobil operatör firmalarından olan T-Mobile, kısa bir süre önce yayınladığı reklam filmi ile kullanıcılarının dikkatini hem sınırsız internet hem de Nicki Minaj ile çekmeye çalışmış gibi görünüyor.

Ünlü ses sanatçısı Nicki Minaj’ın öne çıktığı yeni T-Mobile reklam filminde firma, kullanıcılarına “tek fiyat, sınırsız internet” vurgusunda bulunuyor.

Nicki Minaj

Amerika’nın bir diğer önde gelen mobil operatörü Verizon’a gönderme yapan yeni T-Mobile’ın Nicki Minaj reklamı, yeni mobil paketini öne çıkartıyor.

Buna göre T-Mobile’ın yeni paketi; ik ay 70 dolar sonraki ay 50 dolar fiyatı karşılığında 480p çözünürlüğünde sınırsız streaming sunuyor. Bununla beraber Nicki Minaj’ın HD kliplerini izlemek isteyenler, ekstra 25 dolar ödeme yaparak bu hakkı edinebiliyor.

Öyle görünüyor ki Birleşik Devletler’de, sabit internet bir yana dursun mobil internetin sınırları çoktan kaldırılmaya başlamış durumda. İlerleyen dönemlerde söz konusu çözünürlük sınırları veya upload-download tercihleri de ortadan kaldırılmaya başlayacaktır.

İşte T-Mobile’ın Nicki Minaj ile hazırladığı yeni reklam filmi:

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here