T-Mobile Nicki Minaj ile Sınırsız Mobil İnternet Reklamı Hazırladı!

T-Mobile Nicki Minaj ile sınırsız mobil internet hizmetini tanıtan bir reklam filmi hazırladı. İşte T-Mobile'ın Nicki Minaj reklamı!

Birleşik Devletler’de sınırsız mobil internet paketleri ile rekabet kızışıyor. Son olarak T-Mobile Nicki Minaj ile hazırladığı reklam filminde, sınırsız mobil internet kullanımına dikkat çekti.

T-Mobile’dan Nicki Minaj’lı sınırsız internet reklamı!

Amerika’nın önde gelen mobil operatör firmalarından olan T-Mobile, kısa bir süre önce yayınladığı reklam filmi ile kullanıcılarının dikkatini hem sınırsız internet hem de Nicki Minaj ile çekmeye çalışmış gibi görünüyor.

Ünlü ses sanatçısı Nicki Minaj’ın öne çıktığı yeni T-Mobile reklam filminde firma, kullanıcılarına “tek fiyat, sınırsız internet” vurgusunda bulunuyor.

Nicki Minaj

Amerika’nın bir diğer önde gelen mobil operatörü Verizon’a gönderme yapan yeni T-Mobile’ın Nicki Minaj reklamı, yeni mobil paketini öne çıkartıyor.

Buna göre T-Mobile’ın yeni paketi; ik ay 70 dolar sonraki ay 50 dolar fiyatı karşılığında 480p çözünürlüğünde sınırsız streaming sunuyor. Bununla beraber Nicki Minaj’ın HD kliplerini izlemek isteyenler, ekstra 25 dolar ödeme yaparak bu hakkı edinebiliyor.

Öyle görünüyor ki Birleşik Devletler’de, sabit internet bir yana dursun mobil internetin sınırları çoktan kaldırılmaya başlamış durumda. İlerleyen dönemlerde söz konusu çözünürlük sınırları veya upload-download tercihleri de ortadan kaldırılmaya başlayacaktır.

İşte T-Mobile’ın Nicki Minaj ile hazırladığı yeni reklam filmi:

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.