SwiftKey Microsoft hesabı desteği

Android dünyasında yıldızı parlayan üçüncü parti klavye uygulaması olmayı başaran Swiftkey, iOS platformuna da geçiş yaptıktan sonra iPhone ve iPad kullanıcılarının da ilgisini çekmeyi başarmış oldu.

Bu süreçte gelişim sürecini iOS tarafında da devam ettiren Swiftkey, yeni güncellemesi ile birlikte destek sistemini geliştirmiş oldu. Nitekim yeni iOS Swiftkey güncellemesi ile beraber Microsoft Account hesabına olan destek de sunulmaya başladı.

Swiftkey’e Microsoft Hesabı desteği geldi!

SwiftKey ios

Yeni güncelleme ile birlikte Swiftkey, kullanıcı kaydı sırasında Microsoft’un Outlook mail servisini de kabul etmeye başladı. Bulut temelli veri saklama işlemi için beklenen Swiftkey hesabının Microsoft tarafına da destek sunmaya başlaması, mevcut kullanıcıları yeni mail adreslerine sevk etme süreci yaşatmamış olacak.

Bu süreçte Windows 10 PC versiyonun da yer alması beklenen klavye uygulaması ile birlikte eş zamanlı kullanılabilecek olan bu destek sonrasında, önemli bir atılım gerçekleşmiş oldu.

Şu an için yeni güncellemenin, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinde yüksek boyutlara ulaşması gibi bir problemin oluştuğu ifade ediliyor. İlerleyen günlerde dile getirilen bu sorunun da yeni güncelleme ile düzeltilmesi bekleniyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here