SwiftKey Android Uygulaması, Yeni Klavye Temaları ile Güncellendi!

Popüler klavye uygulaması SwiftKey Android uygulaması, yeni klavyeler ile birlikte güncellendi. İşte yeni SwiftKey Android uygulamasının detayları!

SwiftKey Android Uygulaması

İlk dönemler Android tarafındaki kişiselleştirilebilir ve kolay yazma imkanı sunan klavyeleri ile popülarite elde eden SwiftKey, iOS tarafında üçüncü parti klavye desteğinin gelmesiyle beraber hem iOS hem de Android tarafının sevilen klavye uygulamarı arasında yer almaya başladı.

Microsoft’un satın almasından sonra gelişim sürecine devam ede SwiftKey klavye uygulaması, Android tarafında yeni güncelleme ile yeni klavye tasarımları yayınladı.

SwiftKey Android uygulaması güncellendi!

SwiftKey

Kısa bir süre önce güncellenen SwiftKey Android uygulaması, beraberinde yeni klavye temaları ile kullanıcılarının beğenisine sunuldu. An itibariyle indirilebilir olan yeni SwiftKey Android uygulaması ile yeni klavyeleri deneyimlemek mümkün.

Son olarak belirtmek gerekirse, yeni SwiftKey Android güncellemsi ile gelen yeni klavye tasarımlarının, SwiftKey iOS uygulaması tarafına ne zaman geleceği ile ilgili bir bilgi şimdilik bulunmuyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.