SwiftKey Android Uygulaması, Yeni Klavye Temaları ile Güncellendi!

Popüler klavye uygulaması SwiftKey Android uygulaması, yeni klavyeler ile birlikte güncellendi. İşte yeni SwiftKey Android uygulamasının detayları!

SwiftKey Android Uygulaması

İlk dönemler Android tarafındaki kişiselleştirilebilir ve kolay yazma imkanı sunan klavyeleri ile popülarite elde eden SwiftKey, iOS tarafında üçüncü parti klavye desteğinin gelmesiyle beraber hem iOS hem de Android tarafının sevilen klavye uygulamarı arasında yer almaya başladı.

Microsoft’un satın almasından sonra gelişim sürecine devam ede SwiftKey klavye uygulaması, Android tarafında yeni güncelleme ile yeni klavye tasarımları yayınladı.

Ayrıca Bakınız:

SwiftKey Android uygulaması güncellendi!

SwiftKey

Kısa bir süre önce güncellenen SwiftKey Android uygulaması, beraberinde yeni klavye temaları ile kullanıcılarının beğenisine sunuldu. An itibariyle indirilebilir olan yeni SwiftKey Android uygulaması ile yeni klavyeleri deneyimlemek mümkün.

Son olarak belirtmek gerekirse, yeni SwiftKey Android güncellemsi ile gelen yeni klavye tasarımlarının, SwiftKey iOS uygulaması tarafına ne zaman geleceği ile ilgili bir bilgi şimdilik bulunmuyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here