Surface Pro 5 Ortaya Çıktı!

Yeni Surface Pro 5 görselleri ve detayları ortaya çıktı. İşte yeni ortaya çıkan Microsoft Surface Pro 5 tasarımı ve detayları!

surface pro

Microsoft’un en çok beğenilen ikisi bir ürünlerinden olan Microsoft Surface ailesinin yeni üyesi Surface Pro 5 ile ilgili ilk somut bilgiler gündeme gelmeye başladı. Kısa bir süre önce de Surface Pro 5 görüntüsü paylaşıldı.

Yeni Surface Pro 5 ortaya çıktı!

Sızdırılan görsellere göre Surface Pro 5, önceki modellere kıyasla tasarım ve ölçüler noktasında büyük değişiklikler veya iyileştirmeler yer almıyor. Sızdırılan görsellerde Surface Pro 5 ile birlikte çalışan kalem de dikkatleri üzerine topluyor.

Surface Pro 5

Surface Pro 5 görüntülerine ek olarak, sızdırılan kimi dökümanlarda, “win10-feature-surface-pro-5-z” ismi geçiyor. Dolayısıyla isim konusunda da yeni Surface Pro modelinin “5” olarak devam edeceğini söylemek mümkün.

Surface Pro 5

Surface Pro 5 ne zaman çıkacak?

Şu an için Surface Pro 5 özellikleri ile ilgili teknik özellikler adına destekli bilgiler bulunmuyor. Bunların dışında hatırlatmak gerekirse Surface Pro 4’ün çıkış tarihi, 6 Ekim 2016 olarak belirlenmişti. Surface Pro 5 çıkış tarihi olarak ise mart-nisan ayları işaret ediliyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.