Surface Pro 5 Ortaya Çıktı!

Yeni Surface Pro 5 görselleri ve detayları ortaya çıktı. İşte yeni ortaya çıkan Microsoft Surface Pro 5 tasarımı ve detayları!

surface pro

Microsoft’un en çok beğenilen ikisi bir ürünlerinden olan Microsoft Surface ailesinin yeni üyesi Surface Pro 5 ile ilgili ilk somut bilgiler gündeme gelmeye başladı. Kısa bir süre önce de Surface Pro 5 görüntüsü paylaşıldı.

Yeni Surface Pro 5 ortaya çıktı!

Sızdırılan görsellere göre Surface Pro 5, önceki modellere kıyasla tasarım ve ölçüler noktasında büyük değişiklikler veya iyileştirmeler yer almıyor. Sızdırılan görsellerde Surface Pro 5 ile birlikte çalışan kalem de dikkatleri üzerine topluyor.

Surface Pro 5

Surface Pro 5 görüntülerine ek olarak, sızdırılan kimi dökümanlarda, “win10-feature-surface-pro-5-z” ismi geçiyor. Dolayısıyla isim konusunda da yeni Surface Pro modelinin “5” olarak devam edeceğini söylemek mümkün.

Surface Pro 5

Surface Pro 5 ne zaman çıkacak?

Şu an için Surface Pro 5 özellikleri ile ilgili teknik özellikler adına destekli bilgiler bulunmuyor. Bunların dışında hatırlatmak gerekirse Surface Pro 4’ün çıkış tarihi, 6 Ekim 2016 olarak belirlenmişti. Surface Pro 5 çıkış tarihi olarak ise mart-nisan ayları işaret ediliyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here