Super Mario Run Yayınlandı!

Uzun süredir beklenen mobil oyun Super Mario Run yayınlandı. İşte iOS için yayınlanan Super Mario Run ile ilgili detayları!

Super Mario Run

Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus lansmanında, sürpriz bir şekilde Nintendo ile ortaklaşa yürüttüğü çalışma sonucu duyurduğu iOS için Super Mario Run mobil oyunu en sonunda yayınlandı.

iOS için Super Mario Run yayınlandı!

Bir süredir Apple’ın App Store’da bildirim göndermek için gösterime koyduğu yeni Mario mobil oyunu, 15 Aralık 2016 tarihi itibariyle yayınlanmış oldu. Ülkemiz için de yayınlanan yeni Super Mario Run ücretsiz olarak yayınlanmış durumda.

Bununla beraber 173 MB boyutundaki yeni oyun, uygulama içi satın alma sunuluyor.

Super Mario Run

Super Mario Run oynamak için internet bağlantısı gerekiyor!

iPhone, iPad ve iPod Touch üzerinden indirilen Mario Run mobil oyunu, şu an için internet bağlantısı gerektiriyor. Aktif internet bağlantısı olmadan bu oyunu oynamak mümkün değil. Nintendo böyle bir yaklaşım sergilemeyi uygun bulmuş.

Super Mario Run Android için çıkacak mı?

Super Mario Run

Son olarak belirtmek gerekirse Super Mario Run APK olarak dahi Android üzerinden oynanamıyor. Uzun bir süre Super Mario Run mobil oyunu, sadece Apple iOS işletim sistemi ile birlikte kullanılabilecek. Nintendo tarafından Android oyunu ile ilgili de herhangi bir açıklama yapılmış değil. Güncelleme: Android’e Super Mario Run Oyunu Geldi!

Beklentiler ise bir süre daha bu yeni Mario oyununun, sadece iOS için kullanılabilir olarak tutulacağı yönünde. Zira, Nintendo ile Apple arasında, bu yeni Mario oyunu için özel bir anlaşma yapılmış durumda.

Son olarak belirtmek gerekirse Nintendo tarafından Mario Kart Tour iOS ve Android çıkış tarihi ile ilgili de bilgi paylaşıldı.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here