Super Mario Run Ne Zaman Çıkacak?

Apple'ın Nintendo ile ortak çalışması sonucu duyurulan Super Mario Run çıkış tarihi için geri sayım başladı. Peki, Super Mario Run ne zaman çıkacak?

Super Mario Run

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın tanıtıldığı Apple etkinliğinde beklenmedik bir şekilde sahne alan Shigeru Miyamoto, ilk defa Super Mario Run mobil oyununu göstermiş ve meraklı bekleyişi başlatmıştı. Apple ve Nintendo ortaklığında iOS için hazırlanan Super Mario Run demo olarak gösterilmiş, ancak App Store’da yayınlanmamıştı. Peki, Super Mario Run ne zaman çıkacak?

Super Mario Run ne zaman geliyor?

Super Mario Run Ne Zaman

Kısa bir süre önce gelen bilgilere göre Super Mario Run, 15 Aralık 2016 tarihinde App Store üzerinde yayınlanmış olacak. Ülkemizin App Store mağazasında da görünmeye başlayan Super Mario Run çıkış tarihi için, ilk duyurulduğunda 2016 yılının sonu işaret edilmişti. Dolayısıyla, ortaya atılan Super Mario Run çıkış tarihi, kuvvetle muhtemel yerinde bir iddia olacak.

Şu an için sadece iOS platformu için 9,99 dolar ücretle sunulacak olan Super Mario Run, Android tarafında ise uzun bir süre yer almayacak.

 

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here