Super Mario Run Ne Zaman Çıkacak?

Apple'ın Nintendo ile ortak çalışması sonucu duyurulan Super Mario Run çıkış tarihi için geri sayım başladı. Peki, Super Mario Run ne zaman çıkacak?

Super Mario Run

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın tanıtıldığı Apple etkinliğinde beklenmedik bir şekilde sahne alan Shigeru Miyamoto, ilk defa Super Mario Run mobil oyununu göstermiş ve meraklı bekleyişi başlatmıştı. Apple ve Nintendo ortaklığında iOS için hazırlanan Super Mario Run demo olarak gösterilmiş, ancak App Store’da yayınlanmamıştı. Peki, Super Mario Run ne zaman çıkacak?

Super Mario Run ne zaman geliyor?

Super Mario Run Ne Zaman

Kısa bir süre önce gelen bilgilere göre Super Mario Run, 15 Aralık 2016 tarihinde App Store üzerinde yayınlanmış olacak. Ülkemizin App Store mağazasında da görünmeye başlayan Super Mario Run çıkış tarihi için, ilk duyurulduğunda 2016 yılının sonu işaret edilmişti. Dolayısıyla, ortaya atılan Super Mario Run çıkış tarihi, kuvvetle muhtemel yerinde bir iddia olacak.

Şu an için sadece iOS platformu için 9,99 dolar ücretle sunulacak olan Super Mario Run, Android tarafında ise uzun bir süre yer almayacak.

 

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.