Star Wars: The Last Jedi Fragmanı!

Star Wars: The Last Jedi fragmanı yayınlandı. İşte Star Wars 8 fragmanı ve Star Wars: Son Jedi filmi ile ilgili tüm detaylar!

Star Wars: The Last Jedi fragmanı yayınlandı. Uzun süredir merakla beklenen yeni Star Wars 8 fragmanı ile birlikte de geri sayım başlamış oldu.

Star Wars: The Last Jedi – Star Wars 8 fragmanı!

Geçtiğimiz dönemlerde Star Wars 8 filminin isminin Star Wars: The Last Jedi yani Star Wars: Son Jedi olduğunun açıklanması ile birlikte, dikkatler ilk fragmana doğru kaymıştı. En nihayetinde Star Wars: The Last Jedi fragmanı da kısa bir süre önce yayınlanmış oldu.

Star Wars: The Last Jedi - Star Wars 8 fragmanı!

Star Wars: Son Jedi fragmanı öncesinde belirtmek gerekiyor ki Star Wars: The Last Jedi çıkış tarihi, 15 Aralık 2017 olarak belirlenmiş durumda. Yayınlanan bu ilk resmi fragmandan sonra, birden fazla yeni fragmanların ve teaser videoların, Star Wars: The Last Jedi vizyon tarihinden önce yayınlanmaya devam edeceğini de söylemekte fayda var. İşte ilk resmi Star Wars: The Last Jedi – Star Wars: Son jedi fragmanı:

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.