Haber Tekno Sosyal Medya

Spotify Türkiye Ofisi Kapatılıyor!

Spotify Türkiye

Mobil Uygulama

Spotify Türkiye Ofisi Kapatılıyor!

Spotify Türkiye ofisi ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Yapılan resmi açıklamaya göre firmanın aldığı karar ile birlikte, Spotify Türkiye ofisi kapatılıyor.

Spotify Türkiye ile ilgili kısa bir süre önce önemli bir gelişme yaşandı. Aktarılan bilgilere göre resmi olarak Spotify Türkiye ofisi kapatıldı.

Spotify Türkiye ofisi çalışmalarını sonlandırdı!

Yapılan resmi açıklama ile birlikte uzun bir süredir ülkemizde bulunan Spotify Türkiye ofisi, alınan yeni bir karar ile birlikte kapatılmış oldu. Şu an için Spotify’dan neden böyle bir atılım geldiği ile ilgili detaylı bilgiler paylaşılmadı. Lakin Türkiye’deki kullanım süreçleri konusunda bilgi verilmiş durumda.

Spotify Türkiye ofisi kapatılmış olmasına rağmen, dünyanın en popüler çevrimiçi müzik dinleme servislerinden olan Spotify‘ın ülkemizdeki kullanımında herhangi bir değişiklik olmayacak. Öyle ki elde edilen bilgilere göre ülkemizdeki sanatçılar ile ilgili de özel çalışmalar yapılmaya devam ediyor olacak.

Spotify Ergül Çivil

Ergül Çivil

Ofisin kapanmasına karşın Spotify Türkiye kullanımının devam ediyor olması, akıllara ofisin neden kapatıldığı ile ilgili soru işaretlerini de beraberinde getiriyor. Lakin şu an için alınan bu karar ile ilgili bir bilgi aktarılmadı.

Hatırlatmak gerekirse Spotify Türkiye’nin başında, Ergül Çivi ismi yer alıyordu. Alınan bilgilere göre Spotify bünyesinde kalmaya devam edecek olan Ergül Çivi, çalışmalarını Amerika ofisi kapsamında sürdürecek.

Bu konu ile ilgili yeni bilgileri, Haber Tekno olarak aktarmaya devam ediyor olacağız. Bu gelişmeden sonra Spotify-Apple Music rekabetinin, ülkemizde herhangi bir şekilde dengeleri bozup bozmayacağı da merak edilen konular arasında yer almaya başlamış oldu.

Haberi Okumaya Devam Et
Reklam
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Mobil Uygulama

Üste çık