Spigen AirPods Aksesuarı Duyuruldu!

Popüler aksesuar üreticisi Spigen, AirPods'un eleştirilen yönüne çözüm bulduğu yeni aksesuarını satışa çıkardı. İşte yeni Spigen Airpods aksesuarı!

Spigen AirPods

Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile duyurduğu yeni kablosuz kulaklığı AirPods, bilindiği gibi birbirinden tamamen ayrı olarak çalışıyor ve kullanılıyor.

Kullanıcılar tarafından birbirinden ayrı olan AirPods kulaklıklarına, kaybolma gerekçesiyle eleştiriler gelmişti. Kullanıcılardan gelen bu eleştirilere, popüler aksesuar üretici firma olan Spigen tarafından cevap gecikmedi.

Yeni Spigen AirPods aksesuarı!

Spigen AirPods aksesuarı ile gelen bu eleştirileri ortadan kaldırarak, her iki AirPods’u birbirine bağlayacak.

Bir nevi kulaklıklar arasında kablo görevi görecek olan yeni Spigen AirPods aksesuarı, 9,99 dolar fiyat etiketi ile tüketicilerle buluşmaya başladı.

Her ne kadar henüz AirPods kulaklıklar stoklarda yerini almasa da, AirPods alacak kullanıcılar için şimdiden Spigen aksesuarı satışa çıkmış durumda.

1Spigen AirPods aksesuarı

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.