Spider-Man oyun

Yeni Spider-Man oyunun da E3 2017 kapsamında yer bulması ve oyun ile ilgili yaklaşık 8 dakikalık bir oynanış videosunun oyunculara gösterilmesi, beklentileri de bir o kadar artırmış oldu. Yayınlanan Spider-Man oynanış videosunun ardından gelen yorumları ise oldukça olumlu yönde şekillenmeye başladı.

Yeni Spider-Man beklentileri karşılayacak!

Spider-Man oyun

PS4 exclusive yani PlayStation platformuna özel olarak hazırlanan yeni Spider-Man oyununun duyurulmasından sonra, meraklı bir bekleyiş kendini göstermişti. Nitekim Sony’nin E3 2017 kapsamında yayınlandığı yeni oynanış videosu da beklentileri karşılayacak gibi görünüyor.

Spider-Man oyun

Yayınlanan oynanış videosunda, oyuncuların dikkatini en çok çeken detay oynanış dinamikleri oldu. Videonun en çok ilgi gören kısmı ise bir helikopter üzerinde yaşanan aksiyon anları üzerine oldu. Grafik tarafındaki iyileştirmelerle beraber yeni oyun, dinamikleri ile birlikte 2018’in dikkat çeken yapımlarında olacağa benziyor.

Miles Morales

Yayınlanan video da Marvel’in Spider-Man serisi hayranları için büyük önem taşıdığı düşünülen bir sürprize de yer verildi. Yayınlanan videonun son bölümünde kendini gösteren Miles Morales, oyunda yer alacağı doğrulanan karakterlerden oldu. PS4 ve PS4 Pro modelleri için ilk çıkışına yapacak olan yeni oyun, 2018 yılında oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here