Sony, Yeni PlayStation 4 Modelini Onayladı!

Yeni PlayStation 4

Uzun süredir medyada yer alan PlayStation 4.5, PlayStation 4 Neo ve PlayStation 4K söylentileri, kısa bir süre önce doğrudan Sony tarafından onaylanmış oldu. Sony tarafından açıklanan bilgilere göre yeni bir PlayStation 4 modeli, 2016 yılında tanıtılacak.

Sony, yeni PlayStation 4 modeli duyrulacak!

Sony tarafından gelen bilgilere göre yeni bir PlayStation 4 modeli, 2016 yılı içerisinde gün yüzüne çıkacak. Lakin Sony, yaptığı açıklamada yeni PlayStation 4 modelinin ismi ile ilgili bir bilgi vermedi. Yani PlayStation 4 Neo, PlayStation 4K veya PlayStation 4.5 isim söylentileri, Sony tarafından şu an karşılık bulmadı.

Yeni PlayStation 4

Yeni PlayStation 4 çıkış tarihi ile ilgili de doğrudan bir bilgi verilmedi. Ancak, PlayStation 4 tanıtımında olduğu gibi Sony, yeni PlayStation 4 modelini 2016 Güz aylarında düzenlenecek olan Paris Oyun Fuarı’nda kendini gösterebilir. Daha önceki beklentiler, yeni PlayStation 4 modeli için E3 Fuarı üstüneydi. Öyle görünüyor ki 2016 E3 fuarı, yine Xbox tarafında canlılık gösterecek.

Son olarak yeni PlayStation 4 modelinin, 4K oyunları daha iyi oynatabilmesi için hazırlandığı bilgili aktarıldı. Bununla beraber yeni PlayStation 4 modeli için, yeni bir kontrolcü yerine PlayStation 4 kontrolcüsü Dualshock 4 ile sunulması bekleniyor.

 

>> Yeni PlayStation 4 modeli ile ilgili sizin beklentileriniz nasıl?

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here