Sony Xperia Z3+ ve Z3+ Dual Android Nougat Güncellemesi Çıktı!

Android 7.0 Nougat güncellemesi alan Sony modelleri arasına, Sony Xperia Z3+ ve Xperia Z3+ Dual modelleri de dahil olmuş oldu!

Sony Xperia Z3+

Android akıllı telefon modelleri, yeni Nougat güncellemesi almaya devam ediyor. Son olarak da Sony Xperia Z3+ ve Sony Xperia Z3+ Dual modelleri için Android 7.0 Nougat güncellemesi dağıtılmaya başladı.

Sony Xperia Z3+ ve Z3+ Dual Android 7.0 Nougat güncellemesi başladı!

Sony Xperia Z3+ ve Z3+ Dual Android Nougat Güncellemesi

Yeni yayınlanan güncelleme, yaklaşık olarak 1.3GB boyutunda ve 32.3.A.0.372 versiyon numarasına sahip. Çoklu uygulama kullanımı, batarya ömrü iyileştirmeleri ve arayüz yenilikleri gibi detaylar, Z3+ ve Z3+ Dual Android 7.0 Nougat güncellemesi ile gelen özelliklerin başlıcaları oluyor.

Son olarak belirtmek gerekirse yeni yayınlanan bu güncelleme, kademeli olarak birçok ülkeye ve cihaza dağıtılmaya başlayacak.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.