Sony Xperia Z3+ Modelinin Avrupa Fiyatları Belli Oldu!

Sony Xperia Z4 öncesi, önceki modeli olan Xperia Z3 için, Z3 Plus modelini duyurmuştu. Şimdi ise Xperia Z3 Plus modelinin belirli Avrupa ülkelerindeki fiyatları resmiyet kazandı.

Sony Xperia Z3+ Modelinin Avrupa Fiyatları Belli Oldu! - habertekno.com - habertekno - teknohaber - 2015 (2)

Söz konusu ülkeler ve satış fiyatları ise şu şekilde:

Danimarka ( 800 Dolar – 900 Dolar )

Almanya ( 699 Euro ( 764 Dolar ) )

Norveç ( 762 Dolar )

İsveç ( 762 Dolar )

İngiltere ( 830 Dolar – 850 Dolar )

belirlenmiş durumda. Ülkemizde ise ne zaman ve ne nasıl bir fiyat etiketi ile satışa çıkacağı, henüz resmiyet kazanmış durumda değil.

Hatırlamak gerekirse yeni Sony Xperia Z3+ modelinin öne çıkan özellikleri 5,2 inç FHD çözünürlüğe sahip IPS LCD ekran, 20.7 mega piksel arka kamera, Qualcomm Snapdragon 810 işlemci ve Adreno 430 grafik birimi, 3 GB RAM ve 32 GB dâhili depolama alanı şeklinde sıralanıyordu. Yeni Xperia Z3+, işletim sistemi tarafında ise Android 5.0 Lollipop sürümü ile satışa çıkacak.

Yine aynı şekilde Xperia Z3 modelinde olduğu gibi suya ve toza karşı dayanıklılığın yanı sıra, arttırılabilir hafıza desteği de sunmaya devam ediyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.