Sony Xperia XZ2 Sızdırıldı!

Sony Xperia XZ2 akıllı telefon modeli ilk kez sızdırıldı. Sızdırılan görsel ile birlikte Sony Xperia XZ2 tasarımı netleşmeye başladı!

Sony Xperia XZ2

Sony’nin 2018 yılında duyurmaya hazırlandığı amiral gemisi Xperia akıllı telefon modelleri ile ilgili sızıntı bilgiler gelmeye devam ediyor. Son gelen akıllı telefon sızıntısının konusu ise Sony Xperia XZ2 modeli oldu.

Sony Xperia XZ2 ilk defa sızdırıldı!

Sony Xperia XZ2 modeline ait olduğu iddia edilen yeni görsellerde, yeni modelin en sonunda çerçevesize yakın ekran tasarımına geçiş yaptığı görülüyor. Hatırlatmak adına geride bıraktığımız günlerde de Sony’nin çerçevesiz ekranlı Xperia modelleri hazırladığı konusunda bilgiler gelmişti. O bilgiler sonrasında gelen bu Xperia XZ2 sızıntısı, konuyu pekiştirmiş oldu.

Sony Xperia XZ2

Sony’nin yeni Xperia XZ2 modelinin sızıntı görselinde, ekranın altında neredeyse hiç çerçeve olmadığı dikkat çekiyor. Üst bölümde ise ince bir çerçeve üzerine ön kamera, ahize ve çeşitli sensörler konumlandırılmış.

Eğer söz konusu bu sızıntı görsel, ciddi manada Sony Xperia XZ2’yi yansıtıyor ise Sony, yeni akıllı telefon tasarım anlayışına geç katılmasına karşın en iddialı modeli duyurmayı başarmış olacak.

Şu an için ne yazık ki yeni Xperia modelinin teknik özellikleri ve çıkış tarihi konusunda bir iddia gündeme gelmedi. Bu konuda gelen yeni açıklamaları Haber Tekno akıllı cep telefonu haberleri bölümünde iletmeye devam edeceğiz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here