Sony Xperia XZ ve XZs Android 8.0 Oreo Güncellemesi Başladı!

Sony Xperia XZ ve XZs Android 8.0 Oreo güncellemesi almaya başladı. İşte yeni Sony Xperia XZ ve XZs Android Oreo güncellemesi!

Sony Xperia XZ ve XZs Android 8.0 Oreo

Android 8.0 Oreo güncellemesi alan güncel akıllı telefon modelleri arasına en sonunda Sony Xperia XZ ve Xperia XZs modelleri de dahil oldu.

Bir süredir test sürecinde olan Sony Xperia XZ ve XZs Android 8.0 Oreo güncellemesi, kısa bir süre önce resmi olarak yayınlandı. Ancak birçok diğer üretici firmada olduğu gibi Sony de tüm ülkelerdeki modellere güncellemeyi aynı zamanda dağıtmaya başlamış değil.

Sony Xperia XZ ve XZs

Sony Xperia XZ ve XZs Android Oreo güncellemesi dağıtılmaya başladı!

Sony Xperia XZ ve XZs Android 8.0 Oreo

Sony Xperia XZ ve XZs Android Oreo güncellemesi şu an için Japonya’daki kullanıcılara dağıtılmaya başlamış durumda. Google’ın Android için sunduğu Kasım 2017 güvenlik güncellemesini de içeren Android 8.0 güncellemesi, Sony tarafından 31.3.A.0.401 versiyon numarası ile dağıtılıyor.

Sony Xperia XZ ve XZs Android 8.0 Oreo

Yaklaşık olarak 1,2 GB boyutunda olan yeni güncelleme için hatırlatıcılar, Xperia özelleştirmeleri, uygulama kısayolları ve otomatik doldurma sistemi yenilikleri öne çıkartılmış. Elbette ki sadece bu başlıklar ile sınırlı kalmayan Android 8.0 Oreo güncellemesi, en sonunda Xperia XZ ve Xperia XZs için başlamış oldu.

Şu an için Sony tarafından diğer ülkelerdeki güncelleme tarihleri ile ilgili herhangi bir bilgi aktarılmış değil. Bu konudaki güncelleme haberlerini aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here