Sony Xperia XA2 Ultra ve Xperia L2 Render Görselleri Sızdırıldı!

2018 Sony Xperia XA2 Ultra ve 2018 Sony Xperia L2 modellerinin render görselleri sızdırıldı. Böylece yeni Sony Xperia XA2 Ultra ve Xperia L2 akıllı telefonların tasarımları netleşmiş oldu. Sızıntı görseller haberimizde!

Sony Xperia L2

Sony tarafından duyurulması beklenen 2018 Xperia XA2, Xperia XA2 Ultra ve Xperia L2 modellerinin CAD tasarımlarının render görselleri paylaşıldı. Bir video ile sızdırılan yeni modellerin tasarımları da netleşmiş oldu. Lakin halen daha tam manasıyla çerçevesiz akıllı telefon tasarımları, Sony 2018 telefonlarında yoğunluk kazanmış olmayacak.

2018 Sony XA2 ve Xperia XA2 Ultra
2018 Sony XA2 ve Xperia XA2 Ultra

2018 Xperia XA2, Xperia XA2 Ultra ve Xperia L2 nasıl görünecek?

CAD çizimlerine dayandırılarak hazırlanan render’ların paylaşılması ile 3 önemli modelin tasarımları ortaya çıktı. Sony‘nin 2018 akıllı telefon modelleri arasında yer alacak üç yeni modelin detaylı tasarımlarında, metal alaşımlı malzemeler kullanıldığı dikkat çekiyor.

2018 Sony Xperia L2
2018 Sony Xperia L2

Daha önce gelen Sony’nin 2018 yılında çerçevesiz telefon duyuracağı bilgileri, anlaşılan o ki söz konusu bu 3 yeni 2018 Xperia modelinde kendini göstermiyor olacak.

2018 Sony XA2 ve Xperia XA2 Ultra
2018 Sony XA2 ve Xperia XA2 Ultra

Her ne kadar tasarımları sızdırılmış olsa da henüz daha 2018 Xperia XA2 Ultra özellikleri veyahut fiyatı ile ilgili bil bilgi gündeme gelmedi. Sızıntıların temel konusu sadece CAD çizimlerinin render edilmesinden oluşuyor. Hatırlatmak gerekirse de daha önce 2018 Xperia XA 2 Ultra sızdırılmış ancak o defa render’lar değil, doğrudan cihazın kendisi sızdırılmıştı. Gelen yeni haberleri ve tanıtım sonrasındaki inceleme içeriklerini aktarmaya devam ediyor olacağız.

Yeni modeller ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Eğer bu tasarım ile duyurulursa satın almak ister misiniz? Fikirlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Kaynakhttps://www.tigermobiles.com
Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.