Sony Xperia XA2 Ultra Modeli Ortaya Çıktı!

Akıllı telefon sızıntıları Sony Xperia XA2 Ultra modeli ile devam ediyor. Kısa bir süre önce dev ekranlı Sony Xperia XA2 Ultra modeli sızdırıldı ve teknik özellikleri ile ilgili bilgiler ortaya atıldı!

Sony Xperia XA2 Ultra

Sony tarafından 2018 yılında duyurulacak akıllı telefon modelleri ile ilgili yeni sızıntı bilgiler gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce de Sony Xperia XA2 Ultra isimli modele ait olduğu iddia edilen sızıntı görseller paylaşıldı ve sızıntı Sony Xperia XA2 Ultra özellikleri ile ilgili detaylar ortaya atıldı.

En çok dikkat çeken detay ise Sony‘nin yeni Xperia XA2 Ultra modelinin büyük bir ekran ile geleceği oldu.

Sony Xperia XA2 Ultra tasarımı ve özellikleri sızdırıldı!

Sony Xperia XZ2 sızıntısı ve Sony’nin 2018 yılında çerçevesiz akıllı telefon duyuracağı bilgilerinden sonra, yeni Xperia 2018 modelleri ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce paylaşılan ve Xperia XA2 Ultra isimli modele ait olduğu iddia edilen akıllı telefonda, metal kasa ve 6-inç büyüklüğünde bir ekran olduğu görülüyor.

Sony Xperia XA2 Ultra
Sızıntı Sony Xperia XA2 Ultra modeli

Tek arka kameranın altında yer alan parmak izi okuyucusu kadar, ön yüzeydeki çift ön kamera da bir o kadar dikkat çekiyor. Çalışır vaziyette görülen modeldeki telefonun, Android 8.0.0 Oreo sürümünü taşıdığı da anlaşılıyor. Bunların dışında Xperia XA2 Ultra specs olarak iddia edilenlere göre 2018 Xperia XA2 Ultra modelinin özellikleri arasında; 6-inç Full HD yani 1080p ekran, Snapdragon 630 mobil yonga seti, 4 GB RAM, 64 GB dahili depolama alanı ve 21 mega piksel çözünürlüğünde arka kamera olarak sıralanıyor. Bunların dışında farklı detaylara yer verilmiyor. Örneğin dahili batarya kapasitesi ve ön kamera çözünürlükleri ile ilgili bir bilgi gündeme gelmedi.

Sony Xperia XA2 Ultra çıkış tarihi olarak ise CES 2018 işaret ediliyor. Yeni akıllı telefon sızıntılarını ve 2018 yılında tanıtılacak akıllı telefonları, Haber Tekno olarak iletmeye devam edeceğiz.

Yeni XA2 Ultra modeli ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Sizce tasarımı ve teknik özellikleri bilindiği kadarı ile yeterli mi? Yorumlarda belirtebilirsiniz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here