Haber Tekno Sosyal Medya
Sony Xperia X Performance

Akıllı Telefon

Sony Xperia X Performance Android Oreo Güncellemesi Başladı!

Sony Xperia X Performance Android Oreo güncellemesi yayınlanmaya başladı. İlk etapta belirli ülkelerde dağıtılmaya başlamış oldu.

Sony Xperia X Performance Android Oreo güncellemesi yayınlanmaya başladı. Bir süre sonra global olarak tüm Sony Xperia X Performance modellerine Android 8.0 Oreo güncellemesi yayınlanmış olacak.

Sony Xperia X Performance Android 8.0 güncellemesi yayınlanmaya başladı!

Sony Xperia X Performance

İlk olarak Sony tarafından geçtiğimiz yıl şubat ayında duyurulan ve satışa çıkan Xperia X Performance modeli, kutudan Android 6.0 ile çıkmış, daha sonrasında da Android 7.1 Nougat sürümüne güncellenmişti. Şimdi de Sony, Xperia X Performance akıllı telefon modeli için Android 8.0 Oreo güncellemesini yayınlamaya başladı.

Son olarak hatırlatmak gerekirse kısa bir süre önce de Sony Xperia XZ ve XZs Android 8.0 Orero güncellemesi dağıtılmaya başlamıştı. Her ne kadar tüm ülkelere aynı anda dağıtım başlamıyor olsa da en azından güncellemenin final sürümüne ulaşmış olması, bundan sonraki dağıtım sürecini hızlandırmış olacak. Akıllı telefonların yeni güncelleme haberlerini de Haber Tekno güncelleme haberleri kapsamında aktarmaya devam ediyor olacağız.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon

Üste çık