Sony, Japonya için Yeni Xperia Z4 Modelini Duyurdu!

Android dünyasında ki birçok büyük oyuncu yeni bayrak gemi akıllı telefonlarını duyurmuşken, Sony den yeni Xperia modeli olacak olan Z4 ile ilgili bir tanıtım yapılmamıştı. Ancak Sony, sadece Japonya için satışa sunulacak Xperia Z4 modelini resmi olarak duyurdu.

Sony, Japonya için Yeni Xperia Z4 Modelini Duyurdu! - habertekno - habertekno.com - teknoloji haberleri (1)

Genel tasarım detayları Z3 modeli ile benzerlik gösterirken teknik ve donanımsal detaylar ise 6,9 mm incelik, 144gr ağırlık, metal çerçeve ve cam arka kapak, 5,2 inç büyüklüğünde Full HD 1080P LCD ekran, 2GHz 8 çekirdekli Snapdragon 810 64-Bit işlemci, 20.7 mega piksel arka kamera, 3GB RAM ve 2930mAh batarya kapasitesi şeklinde karşımıza çıkıyor. Yazılım tarafında ise Android 5.0 Lollipop ile satışa çıkacak olan Xperia Z4 ayrıca dört farklı renk seçeneği ile de sunuluyor. Ayrıca suya ve toza karşı dayanıklılık özelliği de devam ediyor.

Dünya genelinde bir açıklama ise henüz Sony tarafından gelmedi. Diğer yandan bu tanıtılan Z4 modelinin ise dünya genelinde benzer çekil de tanıtılarak satışa sunulup sunulmayacağı konusunda ise kesin bir bilgide yer almamakta. Öyle görülüyor ki Sony, önümüzdeki günlerde Xperia Z4 modelini tüm dünya için özel bir etkinlik ile tanıtımını yapabilir.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here