Snapdragon 845 Ne Zaman Çıkacak?

Qualcomm Snapdragon 845 çıkış tarihi ile ilgili yeni bir bilgi ortaya çıktı. İşte "Snapdragon 845 ne zaman çıkacak?" sorusunun cevabı!

Snapdragon 845

Qualcomm tarafından geliştirilen mobil işlemcilerin yeni tepe modeli olacak Snapdragon 845 modeli ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak da yeni Snapdragon 845 çıkış tarihi ile ilgili bilgiler ortaya çıktı. Buna göre Snapdragon 845, kısa bir süre sonra Qualcomm tarafından lanse edilecek.

Snapdragon 845 çıkış tarihi ortaya çıktı!

Ortaya çıkan bir görselde yer alan tarih bilgisine göre Qualcomm, 4-8 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan “Snapdragon Technology Summit” kapsamında resmi olarak lanse edilecek.

Snapdragon 845

Qualcomm’un yeni Snapdragon 845 mobil işlemcisini lanse etme tarihi kadar, ne zaman ve hangi akıllı telefonlarla beraber kullanıcılara ulaşmaya başlayacağı da büyük bir öneme sahip. Yeni mobil işlemci modelinin önümüzdeki yıl duyurulacak tepe model cihazlarda duyurulacağını net bir şekilde söylemek mümkün. Bu cihazlar arasında ilk olarak Samsung’un Galaxy S9 modeli yer alacaktır.

Her ne kadar Samsung yeni Exynos modeli üstünde de çalışıyor olsa, özellikle Amerika’da satışa çıkacak Galaxy S9 modelinde Snapdragon 845 yer alıyor olacaktır. Snapdragon 835 ve Exynos 8895 karşılaştırması kapsamında biririne yakın performanslar olduğu hesaba katıldığında, aynı durum yeni nesil işlemcilerde de kendini gösterecektir.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here