Snapdragon 820’li Galaxy Note 7 Geekbench Sonuçları Göründü!

Yeni sızdırılan bir Galaxy Note 7 Geekbench sonucu, Snapdragon 820 yonga setini işaret ediyor. İşte Galaxy Note 7 Geekbench sonuçlarının detayları!

Galaxy Note 7

Samsung tarafında merakla beklenen akıllı telefon modeli Galaxy Note 7 ile ilgili yeni bir Geekbench sonucu yayınlandı. Yayınlanan sonuca göre ise beklenmedik bir şekilde Samsung Galaxy Note 7 modeli, Snapdragon 820 yonga setini taşıyor.

Galaxy Note 7: Snapdragon 820 ve 4GB RAM!

Amerika’da satışa çıkacak Verizon modeli olduğu iddia edilen SM-N930V kod isimli Galaxy Note 7, şimdiye kadar söylenenlerin aksine Snapdragon 820 işlemci ve 4GB RAM taşıyor. Bilindiği gibi daha önce Galaxy Note 7 özellikleri için 6GB RAM ve Snapdragon 823 işlemci beklentileri bulunmaktaydı.

Galaxy Note 7 Geekbench sonuçları

Öte yandan sonuçlara göre Galaxy Note 7, kutudan Android 6.0.1 ile çıkacak.

Eğer söz konusu bu Galaxy Note 7 Geekbench sonuçları doğru çıkarsa Galaxy Note 7 modelinin, Galaxy S7 edge modelinden donanım anlamında çok bir farkı olmayacak gibi görünüyor.

Ağustos ayının ilk haftası itibariyle, Galaxy Note 7 ile ilgili sorular, net cevap bulmuş olacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.