Haber Tekno Sosyal Medya
Snap Map

Mobil Uygulama

Snapchat’e Snap Map Özelliği Geldi!

Snapchat’in yeni özelliği Snap Map duyuruldu. Yeni Snap Map özelliği ile Snapchat kullanıcılarına farklı bir kullanım alanı oluşturuluyor!

Popüler sosyal medya platformlarından olan Snapchat, yeni Snap Map özelliğini duyurduğu. Temel olarak harita üzerinden paylaşım yapılan yerlerin görüntülenmesine imkan sağlayan Snap Map özelliği, kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Snap Map ile harita üzerinden görüntüleme!

Snapchat’in yeni Snap Map özelliği ile belirtildiği kullanıcılar, yaptıkları paylaşımları harita üzerinden yansıtabiliyorlar ve diğer kullanıcılar tarafından aynı şekilde görüntülenme sağlanabiliyor.

Snap Map

Temel olarak paylaşım yapılan noktayı harita üzerine taşıma özelliği anlamına gelen bu sistem ile kullanıcıların etkileşimi artırılmaya çalışıma benziyor. Konu ile ilgili Snapchat tarafından bir video da yayınlanmış durumda.

Son olarak belirtmek gerekirse, kullanıcılar harita üzerindeki yerlerlerini göstermek istemiyorlarsa, bu seçimi Ghost Mode adı altında gerçekleştirebiliyorlar. Nitekim uygulama içinde sunulan dünya haritası üzerinde arkadaşlarına görünmek istemeyen kullanıcılar, bu durum için önlem alabilecekler.

Haberi Okumaya Devam Et
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Mobil Uygulama

Üste çık