Snapchat’e Snap Map Özelliği Geldi!

Snapchat'in yeni özelliği Snap Map duyuruldu. Yeni Snap Map özelliği ile Snapchat kullanıcılarına farklı bir kullanım alanı oluşturuluyor!

Snap Map

Popüler sosyal medya platformlarından olan Snapchat, yeni Snap Map özelliğini duyurduğu. Temel olarak harita üzerinden paylaşım yapılan yerlerin görüntülenmesine imkan sağlayan Snap Map özelliği, kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Snap Map ile harita üzerinden görüntüleme!

Snapchat’in yeni Snap Map özelliği ile belirtildiği kullanıcılar, yaptıkları paylaşımları harita üzerinden yansıtabiliyorlar ve diğer kullanıcılar tarafından aynı şekilde görüntülenme sağlanabiliyor.

Snap Map

Temel olarak paylaşım yapılan noktayı harita üzerine taşıma özelliği anlamına gelen bu sistem ile kullanıcıların etkileşimi artırılmaya çalışıma benziyor. Konu ile ilgili Snapchat tarafından bir video da yayınlanmış durumda.

Son olarak belirtmek gerekirse, kullanıcılar harita üzerindeki yerlerlerini göstermek istemiyorlarsa, bu seçimi Ghost Mode adı altında gerçekleştirebiliyorlar. Nitekim uygulama içinde sunulan dünya haritası üzerinde arkadaşlarına görünmek istemeyen kullanıcılar, bu durum için önlem alabilecekler.

Paylaş
Melissa Angel
Viyana'dan sinema ve teknoloji ile ilgili araştırmalarını aktaran Melissa Angel, iyi bir izleyici ve okuyucu olmasının yanı sıra, farklı kaynakları takip ederek haberlerini hazırlıyor.