Mi Mix 2

Çinli Xiaomi markasının en çok dikkat çeken çerçevesiz ekranlı akıllı telefon modeli Xiaomi Mi Mix 2, farklı versiyonları ile pazardaki varlığını artırmayı amaçlıyor. Yeni yapılan bir açıklama ile beraber de Xiaomi Mi Mix 2 Siyah Seramik ve Mi Mix 2 Stark Edition modellerinin satışa çıkış tarihleri ve fiyatları belli oldu.

Siyah Seramik ve Starck Edition Mi Mix 2 ile ilgili detaylar belli oldu!

Mi Mix 2

Öncelikle belirtmek gerekirse Siyah Seramik olarak belirtilen yeni Mi Mix 2 modeli, 28 Kasım tarihinde raflarda yerini almaya başlayacak. Mevcut beyaz renkli seramik kasa ile satıştaki Mi Mix 2 modelinin renk seçeneğine bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Bunların dışında bir diğer dikkat çeken model ise Starck Edition Mi Mix 2 modeli oldu. 28 Kasım tarihinde satışa çıkacak olan Starck Edition Mi Mix 2 modeli, akıllı telefon tasarımcısı Philippe Starck tarafından tasarlandı. Starck Edition modelinde 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı mevcut olacak.

Mi Mix 2

Son olarak fiyatlandırmalar ile ilgili de bilgi vermek gerekirse Starck Edition Mi Mix 2 fiyatı 641 dolar, Siyah Seramik Mi Mix 2 fiyatı ise 600 dolar seviyesinde yer alıyor. İlk olarak sadece Çin pazarında satışa çıkacak. Diğer ülkelerdeki satışları ile ilgili ise şu an için bir bilgi mevcut değil.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here