Şimdi de Galaxy S6 edge Yandı!

Galaxy Note ve Galaxy S7 sonrasında, şimdi de alev alan Galaxy S6 edge modeli oldu. İşte alev alan Galaxy S6 edge ile ilgili detaylar!

Galaxy S6 edge Yandı

Galaxy Note 7 sonrasında Galaxy S7 modellerinin de tehlikede olabileceği iddiaları bir kenara dursun, şimdi de Galaxy S6 edge modelinin alev aldığını ilişkin görseller ortaya çıktı.

Galaxy S6 edge alev aldı!

Galaxy S6 edge Yandı

Kısa bir süre önce bir Reddit kullanıcısı, sabah uyandığında Galaxy S6 edge modelini yanmış bir vaziyette bulduğunu dile getirerek, yanmış Galaxy S6 edge görsellerini de açıklamalarına ekledi.

Galaxy S6 edge Yandı

Bunlarla beraber, cihazındaki tüm fotoğraflarının da kaybolduğundan yakınan talihsiz Galaxy S6 edge kullanıcısı, paylaşımlarından sonra yeniden Samsung’un yanan modellerini gündeme getirdi.

Galaxy S6 edge Yandı

Şu an için konu ile ilgili bir araştırma ve açıklama mevcut değil. Yanan Galaxy S6 edge modelinin şarjda olup olmadığına ilişkin de bir bilgi bulunmuyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.